Миколаївське відділення АМУ провело консультацію з представниками Єланецької громади

Консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України продовжують надавати методичну підтримку громадам із налагодженням роботи після проведення місцевих виборів. Так, в рамках ...

Додано:
at

тренінги навчання команда
Миколаївське відділення АМУ провело консультацію з представниками Єланецької громади

Консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України продовжують надавати методичну підтримку громадам із налагодженням роботи після проведення місцевих виборів. 

Так, в рамках проєкту ПУЛЬС під час консультації з представниками Єланецької селищної ради консультанти РВ з юридичних та бюджетних питань Лідія Віштал і Юлія Забродкіна, а також виконавча директорка Миколаївського РВ Тетяна Яблоновська розповіли про перші кроки громади в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів.

Серед розглянутих тем – проведення першої установчої та подальших сесій новообраної місцевої ради, затвердження старостинських округів, затвердження старост селищною радою, внесення змін до організаційної структури органів управління громадою. 

IMG_20201123_173123

“Особливу увагу ми приділили питанням формування та організації роботи виконавчих органів Єланецької громади. Це, зокрема, відділи соціального захисту, фінансів, освіти тощо. Рішення про конкретний перелік структурних підрозділів, штатну чисельність рада прийматиме відповідно до наявності фінансових ресурсів в місцевому бюджеті на утримання відповідного штату. І вже потім враховуватиметься пріоритетність того чи іншого напрямку, що впливатиме на рішення: чи це буде управління, відділ чи відповідальний спеціаліст”,коментують у Миколаївському відділенні Асоціації міст 

Нагадаємо, склад Єланецької селищної ради затверджено у Перспективному плані формування територій громад Миколаївської області за принципом “один район – одна громада”. Зокрема, окрім адміністративного центру громади – селища Єланець, до неї увійшли Великосербулівська, Великосолонівська, Водяно-Лоринська, Возсіятська, Калинівська, Малодворянська, Маложенівська, Малоукраїнська, Нововасилівська, Ольгопільська, Ясногородська сільські ради.  

__________

Миколаївське РВ АМУ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році

З Україною в серці. Маркіян Паславський

Стартувала робота над проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»

Посол Латвії в Україні зустрівся з переселенцями та активістами в Херсоні