Музей Майдану запрошує до свого виставково-освітнього майданчика просто неба

Куб – так називають наш вуличний виставково-освітній простір “М³: Майдан. Меморіал. Музей” на місці будівництва Музею Майдану. У теплий сезон майданчик працюватиме не лише у форматі галереї, а й ...

106494009_2319242125049627_7347014665200517419_o
Музей Майдану запрошує до свого виставково-освітнього майданчика просто неба

Куб – так називають наш вуличний виставково-освітній простір “М³: Майдан. Меморіал. Музей” на місці будівництва Музею Майдану. У теплий сезон майданчик працюватиме не лише у форматі галереї, а й відкритої платформи для зустрічей, презентацій та ініціатив!

Сама виставка лаконічно, але емоційно розповідає про Помаранчеву революцію, події на Майдані зими 2013–2014 років, створення Меморіалу Небесної Сотні та Музею Революції Гідності. Експозиція складається з візуального та аудіального матеріалу – це світлини та записи свідчень учасників Майдану. Тепер кожен може запропонувати ідею заходу і втілити її на нашому майданчику в центрі міста, адже Куб – це відкритий простір для культурних, освітніх проєктів. Пропозиції можна надсилати на е-пошту: [email protected] або [email protected]. У темі листа варто вказати “Ідея заходу в Кубі”, у самому повідомленні – назву та короткий опис події.

Чому варто відвідувати івенти Музею Майдану?

На наших заходах можна дізнатися про сучасні практики вшанування, виклики і становлення громадянського суспільства. Почути цінні свідчення активістів, громадських діячів, експертів із перших уст, роз’яснення історичних суперечок. Тематика подій музею охоплює історію, право, мистецтво, кіно, літературу.

Адреса Кубу: алея Героїв Небесної Сотні, 3–5.


 

Останні публікації цього розділу:

Результати дослідження впливу COVID-19 на українські підприємства. Підсумки обговорення

Реакція громадянського суспільства України щодо ситуації в Білорусі

«Від участі до дії»: у Дружківці стартував унікальний проєкт

Ток-шоу #SimpleSE: правда від соціальних підприємців

В Україні розпочав роботу оновлений ЄДР

Результати моніторингу цифрових прав в Україні за липень 2020 року