МРПР про рецепти долання викликів реформ на Миколаївщини

23 громадські організації Миколаївщини створили «Регіональну платформу реформ»(МРПР) з метою сприяти ефективній реалізації національних реформ на місцевому рівні.Які реформи громадські організації ...

Додано:
frgn

50099171_786202001747406_5526361400747753472_n
МРПР про рецепти долання викликів реформ на Миколаївщини

23 громадські організації Миколаївщини створили «Регіональну платформу реформ»(МРПР) з метою сприяти ефективній реалізації національних реформ на місцевому рівні.

Які реформи громадські організації Миколаївщини вважають найважливішими і чому?  Як нова структура сприятиме реалізації реформ?

про це 17 січня 2019 р. у «Життя як є» на обласному «Радіо – Миколаїв – ФМ».

Гості прямого ефіру: відповідальний секретар МРПР, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва Михайло Золотухін, член ради МРПР: голова ВГО «Спілка оцінювачів землі» Олег Абрамов; голова ГО «Миколаівській прес-клуб» Гліб Головченко, та у телефонному режимі – вознесенський учасник РПР – директор ГО «Агенція економічного розвитку» Сергій Авєрков.

 

Нагадуємо, що створення МРПР було ініційовано під час круглого столу Миколаївського прес-клубу 28 грудня 2018 р. провідними незалежними організаціями громадянського суспільства, бізнес-організаціями і експертами, що просувають ключові національні реформи України в місцевих громадах Миколаївщини.

Учасники круглого столу з цього приводу підписали Меморандум та запросили активних городян до участі у коаліції. Докладніше на http://frgn.mk.ua/?p=10443.

10 січня 2019р підписанти Меморандуму на загальних зборах своїм рішенням створили коаліцію «Миколаївська регіональна платформа реформ (МРПР)» обрали керівні органи Докладніше на http://frgn.mk.ua/?p=10458

15 січня 2019 Рада МОПР обрали співголовами коаліції директора БФ «Ласка Ірину Куприєвич та голову ГО “Спілка Підприємців Миколївщини» Валерія Вєтрова та приступили до опрацювання проекту програми реформ на Миколаївщини 2019-2023.р., що буде запропоновано для затвердження загальними зборами МРПР у лютому 2019 р.

Запрошуємо місцеві громадські інституції Миколаївщини у МРПР.  Процедура вступу та з засади діяльності врегульовані у Хартії; Етичному кодексі; Політики набуття членства; Правил роботи експертних групп.

Михайло Золотухін, відповідальний секретар МРПР та директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».


 

Останні публікації цього розділу:

У Богуславі акцією «Мова об’єднує» відзначили вступ у дію Закону про державну мову

Молоді підприємці презентували 21 бізнес-проект у програмі «Skills Lab: власна справа»

Український культурний фонд запустив відеокурс з культурного менеджменту

В Україні запрацювала Національна комісія з реабілітації

Працівників культури в Миколаєві навчали ефективним публічним комунікаціям

Міжнародна організація Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації