Можливості для підприємців із числа ВПО та місцевої громади

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає реалізацію чергового етапу проекту підтримки працевлаштування та ...

Додано:
Alena Kozub

spd-ukr
Можливості для підприємців із числа ВПО та місцевої громади

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає реалізацію чергового етапу проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення. 

«Із 2014 року МОМ постійно надає інклюзивну та орієнтовану на громаду підтримку самозайнятості та дрібного бізнесу, приділяючи особливу увагу залученості, соціальній згуртованості і рівному доступу до можливостей як ВПО, так і членів приймаючих громад, щоб забезпечити їх засобами і ресурсами для подолання труднощів та викликів, пов’язаних з тривалою кризою, – зазначає Голова Представництва МОМ в Україні д-р Томас Лотар Вайс. – За цей період понад 5,7 тисяч осіб, які відчули на собі наслідки конфлікту, отримали допомогу і змогли влаштуватись на роботу чи відкрити власну справу».

IOM

У рамках чинного проекту МОМ охопить тренінгами 1 850 осіб на всій території України, із яких, як очікується, близько 950 учасників отримають гранти на проходження професійних курсів або на придбання обладнання вартістю не більше EUR 2 150.

На території Полтавської області партнером МОМ в реалізації проекту є громадська організація «Інститут гендерних трансформацій.

 

            Детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні (http://bit.ly/2zayTwJ). Відбір учасників програми здійснюється на конкурсній основі.

Запрошуємо потенційних учасників віком від 18 до 60 років реєструватися для участі в проекті.

 

Довідки та попередня реєстрація за телефонами:

50-03-15;  +380502745283; +380975592096.

або за адресою:

Інтеграційний центр для ВПО та місцевої громади

м. Полтава вул. Шевченка 13 а.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку