Можливість придбати календар для фінальної виставки програми «Блокпост» та підтримати проєкт

Центр спільного розвитку «Дієва громада» оголошує краудфандингову кампанію для проведення фінальної виставки картин, створених у листопаді в рамках Арт-терапевтичної програми «Блокпост» (резиденція ...

Додано:
Viktoria_T

DSC_0010
Можливість придбати календар для фінальної виставки програми «Блокпост» та підтримати проєкт

Центр спільного розвитку «Дієва громада» оголошує краудфандингову кампанію для проведення фінальної виставки картин, створених у листопаді в рамках Арт-терапевтичної програми «Блокпост» (резиденція «Аура міста») у Старобільську Луганської області. За зібрані кошти буде облаштовано приміщення для виставки та забезпечено зустріч з художниками, які створювали картини.

В рамках проєкту шестеро митців програми “Блокпост” отримали простір для досліджень, експериментів і створення мистецького продукту (картина, колаж), який стане основою фінальної виставки. Крім того, кожен з митців провів по одному творчому майстер-класу для місцевої спільноти та по одному арт-терапевтичному заняттю для ветеранської спільноти (із залученням психолога). Адже мета резиденції “Аури міста” – засобами мистецтва та соціально-психологічної адаптації залучити учасників бойових дій до психологічного відновлення.

В якості допомоги у підготовці виставки, всі небайдужі можуть придбати у «Дієвої громади» настінні календарі на 2022 рік “Нащадки слави” із зображенням героїчного воїнства різних років та ветеранів АТО/ООС Луганської області. Ціна одного календаря – 150 гривень.

Фінальна виставка запланована 30 квітня 2022 року. Будемо дуже вдячні вашій допомозі!


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Електрично заряджена вода»: як трамвай-рельсовоз став водовозом у Миколаєві ВІДЕО

З 1 січня 2023 буде зупинено прийом заявок у конкурсі суб-грантів у проєкті EU4CSOs Emergency Actions

Бережанська спільнота, шлях до успіху (част. 2)

Експерти вивчали гуманітарні, правові потреби та доступність публічних послуг для ВПО в Запорізькій області

Антикризові інструменти місцевого економічного розвитку

Освіта в умовах блекауту. Освітній маркер #21