Молодіжний рух на Харківщині набирає обертів

На Харківщині все більше громад починають залучати молодь до розвитку своїх населених пунктів через створення молодіжних консультативно-дорадчих органів. Завдяки співпраці в межах проєкту «Громади, ...

Додано:
omelichkin

Стаття_3_1
Молодіжний рух на Харківщині набирає обертів

На Харківщині все більше громад починають залучати молодь до розвитку своїх населених пунктів через створення молодіжних консультативно-дорадчих органів. Завдяки співпраці в межах проєкту «Громади, де чути голос молоді», що реалізує громадська організація “Мережа антикорупційних центрів” було офіційно затверджено ще 2 молодіжні ради у Великобурлуцькій ОТГ та Дворічанській селищній раді.

Нагадаємо, що в рамках проєкту 3 громади в Харківській області (Великобурлуцька ОТГ, Дворічанська та Печенізька селищні ради) вже отримують фахово-консультаційну, навчальну та фінансову допомогу з метою підвищення активності молоді у прийнятті рішень та їх участі в розвитку як населених пунктів так і громад в цілому.

Три новоутворених та гендерно-збалансованих команди молодіжних рад вже активно проходять навчання щодо командо творення, пошуку та вирішення проблем, використання інструментів демократії, готуються до своїх перших засідань молодіжних рад, починають пробувати свої сили в написанні проєктів, котрі будуть відібрані на конкурсній основі та профінансовані в межах проєкту вже в жовтні 2020 року.  

Попереду команди чекає відбір та реалізація власних проєктів, збір та врахування бюджетних пропозицій, пошук та адаптація місцевих політик і процедур, спрямованих на співпрацю і залучення молодого покоління до процесу прийняття рішень.

Проєкт «Громади, де чути голос молоді» реалізується ГО «Мережа антикорупційних центрів» за фінансової підтримки Європейського фонду демократії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Аналіз програм: що обіцяє Маріуполю партія "Європейська солідарність"?

Аналіз програм партій: Що обіцяє Запоріжжю “Європейська Солідарність”?