Молодіжний рух на Харківщині набирає обертів

На Харківщині все більше громад починають залучати молодь до розвитку своїх населених пунктів через створення молодіжних консультативно-дорадчих органів. Завдяки співпраці в межах проєкту «Громади, ...

Додано:
omelichkin

Стаття_3_1
Молодіжний рух на Харківщині набирає обертів

На Харківщині все більше громад починають залучати молодь до розвитку своїх населених пунктів через створення молодіжних консультативно-дорадчих органів. Завдяки співпраці в межах проєкту «Громади, де чути голос молоді», що реалізує громадська організація “Мережа антикорупційних центрів” було офіційно затверджено ще 2 молодіжні ради у Великобурлуцькій ОТГ та Дворічанській селищній раді.

Нагадаємо, що в рамках проєкту 3 громади в Харківській області (Великобурлуцька ОТГ, Дворічанська та Печенізька селищні ради) вже отримують фахово-консультаційну, навчальну та фінансову допомогу з метою підвищення активності молоді у прийнятті рішень та їх участі в розвитку як населених пунктів так і громад в цілому.

Три новоутворених та гендерно-збалансованих команди молодіжних рад вже активно проходять навчання щодо командо творення, пошуку та вирішення проблем, використання інструментів демократії, готуються до своїх перших засідань молодіжних рад, починають пробувати свої сили в написанні проєктів, котрі будуть відібрані на конкурсній основі та профінансовані в межах проєкту вже в жовтні 2020 року.  

Попереду команди чекає відбір та реалізація власних проєктів, збір та врахування бюджетних пропозицій, пошук та адаптація місцевих політик і процедур, спрямованих на співпрацю і залучення молодого покоління до процесу прийняття рішень.

Проєкт «Громади, де чути голос молоді» реалізується ГО «Мережа антикорупційних центрів» за фінансової підтримки Європейського фонду демократії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд