Молоді жінки з громад Дніпропетровщини – нова сила місцевої політики

Що таке справжня децентралізація? Це коли люди на місцях самі вирішують долю свого села, громади, міста. Знають, які мають можливості, та сміливо використовують їх для розвитку своїх територій.А ...

080619_фото
Молоді жінки з громад Дніпропетровщини – нова сила місцевої політики

Що таке справжня децентралізація? Це коли люди на місцях самі вирішують долю свого села, громади, міста. Знають, які мають можливості, та сміливо використовують їх для розвитку своїх територій.

А головне — завдяки реформі політика стає доступною для усіх громадян, насамперед жінок. Адже багато років влада, особливо на місцях, вважалася виключно чоловічою сферою. Навіть зараз у місцевих радах (зокрема, обласній) кількість  депутатів-жінок складає близько шостої частини від усього депутатського корпусу.

Новий час вимагає змін. На Дніпропетровщині громадська організація “Гендерний клуб Дніпро” реалізувала проект, який мав на меті залучити жінок з громад регіону до формування політики. 

Завдяки кількаетапному заходу молоді жінки та дівчати з низки громад Дніпропетровщини отримали корисні знання, навички для громадської та політичної роботи і заходилися втілювати позитивні зміни у житті власних ОТГ.

Проект було реалізовано за підтримки програми U-LEAD з Європою, у взаємодії з ГО ”Аналітична платформа”. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Про ефективну комунікацію та право на інформацію

"Опіка Ангела": як громадські активісти впроваджують систему допомоги батькам, які втратили немовлят

Соціальна програма «Гроші за роботу»

У Торецьку обговорили законопроект про населені пункти «сірої зони»

Шляхи від мрії до добрих доріг на Березанщині

Що змінить впровадження відсоткової філантропії в Україні?