Молодь з понад 10 областей України мандрувала Рівненщиною

Із 18-го по 20-те травня на Рівненщині відбувався четвертий Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких», який об’єднав молодь із різних куточків України. Цьогоріч Стежками Острозьких ...

DSC_0860
Молодь з понад 10 областей України мандрувала Рівненщиною

Із 18-го по 20-те травня на Рівненщині відбувався четвертий Весняний мандрівний табір «Стежками князів Острозьких», який об’єднав молодь із різних куточків України. 

DSC_0393

Цьогоріч Стежками Острозьких мандрували учасники із Київщини, Львівщини, Рівненщини, Хмельниччини, Сумщини, Закарпаття, Миколаївщини, Волині, Житомирщини, Вінничини, Херсонщини, Кіровоградщини і Черкащини.

Організатором заходу є ГО «ВМР «Національний Альянс» за підтримки Острозької міської ради, управління молоді та спорту Рівненської ОДА.

DSC_0529

Протягом трьох днів 70 учасників подолали 50 км насолодилися неповторними природними перлинами Рівненщини; відчули себе частиною історії часу визвольної боротьби воїнів УПА; випробували свої кулінарні здібності під час приготування похідної їжі, а також доклали усіх сил під час підготування вечірньої ватри; мали можливість отримати навики з військової підготовки і прослухати ідеологічний лекторій від Національного Альянсу, НВР «Правого сектору» і патріотичної молоді із ГО «Апостольська Чота».

Доба  ґаджетів і «мережевого спілкування» змушує тіснитися у душних квартирах, затіняючи круті місця для відпочинку, які не потрібно шукати далеко в Європі, а варто лише зазирнути у минуле нашої держави, яка має чимало таємничо-прекрасних місць, що здатні розказати більше, ніж Вікіпедія. Табір «Стежками князів Острозьких» дав можливість відчути атмосферу гармонії з природою і дух патріотизму, який об’єднав усіх учасників», – зазначила учасниця табору Ольга Юрчук.

DSC_0293

«Проведення заходів такого формату є крайнє необхідним, адже вони сприяють патріотичному вихованню молоді, введенню здорового способу життя, а також популяризують місцеву історію. Ми дуже дякуємо та сподіваємося на подальшу співпрацю, учасникам табору, нашим друзям, партнерам та спонсорам, які допомагали нам у його проведенні. Цьогорічний табір був просто неперевершений та зібрав рекордну кількість учасників. Наступного року ми будемо мати ювілейний п’ятий мандрівний табір і запрошуємо взяти у ньому участь. Цим табором ми показали, що і у нас знаходяться такі чудові місця від яких захоплює подих – не потрібно для цього їхати за кордон – зазначив засновник та керівник «Весняного мандрівного табору «Стежками князів Острозьких» Юрій Устимчук.

DSC_0703

Висловлюємо щиру подяку нашим друзям, партнерам та спонсорам: НВР «Правий сектор», НСОУ Пласт. Станиця Острог, ГО «Апостольська чота», ГО «ФРІ-Острог», садибі зеленого туризму «Українська хата», Острозькій міській раді, управлінню молоді та спорту Острозької міської ради, управлінню молоді та спорту Рівненської ОДА, Острозькій РДА, відділу освіти Острозької РДА, НПП «Дермансько-Острозький, Острозькому лісгоспу, депутату Рівненської обласної ради Олександру Корнічуку, Футбольному клубу «Верес-Рівне», ГО «Сила Волі», Пшеничній Любові Миколаївні, Ужвіну Миколі Івановичу, Чигир Наталії Геннадіївні, монахам Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря, Державному історико-культурному заповіднику м.Острог, Острог.Інфо, Острог.район, Радіо.Рівне.ФМ, телеканалу UA:Рівне, газеті «Замкова гора».

DSC_0521 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»

«Напівпрозорі» ради»: чому механізми, закріплені в НПА, не працюють на практиці