Молодь України та ЄС: горизонт можливостей

Хочете дізнатися більше про Європейський Союз, знайти однодумців та відкрити нові можливості? Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», який запускається Представництвом ЄС в ...

Додано:
Ira Dyba

EUNetworks_project
Молодь України та ЄС: горизонт можливостей

Хочете дізнатися більше про Європейський Союз, знайти однодумців та відкрити нові можливості? Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», який запускається Представництвом ЄС в Україні, надасть чудову можливість перевірити свої знання про Європейський Союз, втілити у життя нові ідеї, знайти друзів та партнерів.

Обирайте найцікавіше для себе:

  • З грудня 2018 року приєднуйтеся до оновленої платформи спілкування та взаємодії Мережі ЄС. Сайт Euroquiz.org.ua, на якому зібрано останні новини та блоги європейських експертів та активістів, дозволить вам бути проінформованими щодо розвитку євроінтеграційних процесів в Україні. До мереж ЄС належать євроклуби України, випускники EU Study Days та програми Еразмус, Інформаційні центри ЄС, експерти Team Europe, учасники European Union Visitors Programme, Молоді європейські посли, Асоціація випускників Коледжу Європи.
  • З грудня 2018 року по червень 2019 року на сайті euroquiz.org.ua триватиме онлайн-вікторина про ЄС. Цього року Євровікторина буде розбита на тематичні блоки: культура, історія, соціальне життя та географія ЄС, відносин між Україною та ЄС. Дізнайтеся, які грані ЄС Ви знаєте найкраще, та вигравайте призи та сувеніри!
  • Протягом лютого – вересня 2019 року відбудуться 15 Днів кар’єри ЄС в різних куточках України. Вони допоможуть вам набути нових знань і навичок, дізнатися про попит роботодавців,  виклики для молодих фахівців, познайомитися та обмінятися досвідом з представниками прогресивних вітчизняних та європейських компаній.
  • До 1 лютого 2019 року євроклуби України мають можливість взяти участь у Конкурсі проектів. 20 євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проектів, – отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проекту. Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами від Представництва ЄС та запрошені на Форум мереж ЄС у вересні 2019 року.

Долучайтеся! Грайте! Перемагайте!

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (063) 786 45 94 чи пишіть на e-mail [email protected].

Довідкова інформація: Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Хто в громаді головний: порівняння повноважень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб

8 громад України розпочали шлях до антикорупційних інструментів

Відтепер Інженерів Порозуміння можна викликати на гарячу точку

«Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» потрапили у трійку лідерів євроінтеграційного рейтингу програм політичних партій

Прозорі фінанси і сильніша Нацрада: як провести деолігархізацію у медіа

Можливості для медіа: липень 2019