Молодь, третій сектор та ВАЖЛИВОСТІ

Більш ніж 50 організацій, 10 цікавих лекторів.. А ще, майже 300 осіб хоче поволонтерити на цьому заході. Тож тут точно можна підшукати для себе щось важливе.На фестивалі ВАЖЛИВОСТІ молодь матиме ...

важливості
Молодь, третій сектор та ВАЖЛИВОСТІ

Більш ніж 50 організацій, 10 цікавих лекторів.. А ще, майже 300 осіб хоче поволонтерити на цьому заході. Тож тут точно можна підшукати для себе щось важливе.

На фестивалі ВАЖЛИВОСТІ молодь матиме нагоду потрапити на скупчення найцікавіших громадських організацій та активістів. Саме тут можна дізнатися про МОЖЛИВОСТІ у третьому секторі. 

(А нижче – програма фестивалю).

Тож, якщо ти старшокласник/-ця, студент/-ка – ця подія саме для тебе!

“Активності” фестивалю:

  • надихаючі лекції
  • презентації можливостей від організацій
  • нетворкінг, де ти знайомишся/спілкуєшся/гарно проводиш день
  • цікаві квести, де можна буде навіть отримати призи :)

Якщо ви представник громадської організації – приходьте ділитись своїми можливостями для молоді.

А ми нагадуємо, що 18 листопада відбудеться фестиваль можливостей у громадському секторі "Важливості" в приміщенні IZONE. Вхід вільний за умови реєстрації.

Що таке “Важливості” та чому таки варто відвідати цей захід – розповідають Громадському Простору організатори та лектори фестивалю.

громадський простір (13)

Світлана Пустова, організаторка фестивалю Важливості, проектна менеджерка в КМЦ:

Створити платформу можливостей у громадському секторі для молоді, яка хоче робити щось корисне та одночасно отримати досвід – це і є Важливості.

Чому я це роблю? Бо дуже хочу через деякий час спостерігати стрімкий розвиток та поширення важливих ідей громадських організацій. Щоб через деякий час зустрічати учасників цього ж фестивалю, який змінив їм життя та надав можливості.

громадський простір (12)

 Сергій Зайченко, організатор фестивалю “Важливості”, івент-менеджер в Громадському Хабі:

Кажуть, що все зрада, нічого не змінюється. Молодь кличуть працювати у колцентри і макдональдси. А десь у паралельній реальності купка активістів змінює те, що існувало роками. Перегортають все з ніг на голову і залишаються оптимістами не зважаючи ні на що. У нас є ідея зіштовхнути ці дві реальності і подивитись, що вийде. Подивитись з нами можна цієї суботи о 13:00 в IZONE.

громадський простір (15)

Юлія Мархель, лекторка на фестивалі “Важливості”, президентка Let’s do it Ukraine:

Ми йдемо на Важливості, бо Let’s do it Ukraine — це один з найбільших рухів в Україні і зараз ми готуємо Всесвітнє прибирання, яке буде у 2018 році. Тому ми будемо шукати стажерів та волонтерів. Це хороша можливість не лише здобути певні навички, а й на основі отриманого досвіду — написати курсову чи дипломну роботу, адже попрактикуватись можна буде в різних сферах: PR, маркетинг, документоведення, юриспруденція тощо.

На фестивалі я буду розповідати про свій досвід, що мені дала громадська діяльність та про свої хобі. Я хочу донести до молоді, що всі мрії збуваються, головне не мовчати та щось робити. А громадська діяльність надає навіть кращі можливості, ніж коли ти просто сидиш в офісі та заробляєш собі на щось.

громадський простір (14)

Віктор Артеменко, лектор на фестивалі “Важливості”, менеджер адвокації в РПР, проектний менеджер в CEDEM:

Важливості – це прекрасний шанс для активної молоді, яка ставить амбітні цілі, отримати їжі для роздумів (я б краще сформулював англійською food for thought), а якщо пощастить – то відповіді на запитання. Мені здається, що я трохи відірвався від студентського руху, працюючи в кабінеті, тому я в передчутті цієї події, щоб поспілкуватися з людьми, які творять майбутнє.

Як вже згадували – тут буде понад 50 організацій та 9 надихаючих лекцій від громадських активістів.

З радістю знайомимо вас із соковитою програмою фестивалю:

23600161_1681729801897798_1306408875_o

 Серед організацій: AIESEC, Studway, Дивовижні, Transparency International Ukraine, U-Report Ukraine (UNICEF), Відкритий Університет Реформ, Let’s do it Ukraine, YEP, NAU HUB, Наукові пікніки, ФРІ, NEED: Necessary Education, UN Youth Advisory Panel in Ukraine, Спілка ініціативної молоді, GoGlobal, Громадяни в дії, Україна без тортур, Teenergizer, Молодіжна правозахисна агенція, КАКТУС та інші. 

Слідкуйте за оновленням інформації в події Facebook.

Організовує Київський молодіжний центр у партнерстві з Громадський ПростірГромадський Хаб та Ukrainian Volunteer Service, за підтримки Київська міська державна адміністрація – КМДА та Управління молоді та спорту ДОНМС м.Києва

Подія у ФБ.
Або пишіть сюди: thisisimportant[email protected]


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

«Бути сильнішим»: в Миколаєві обговорили проблеми гендеру та об'єктивації

Програма «Доступні ліки» зробила ліки доступнішими – звіт ВООЗ

Prometheus запустив курс «Медіаграмотність: практичні навички»

Чернівецька область у рейтингу енергоефективності

Кава з поліцейським, самбо для жінок і майбутні шерифи: як працює офіс безпеки у Татарбунарах

Освіта дорослих – інструмент розвитку громади