Реєстрація


Молодь Тернопільщини залучать до розвитку своїх громад

З 14 по 15 вересня у Тернополі відбудеться тренінг для молоді з 9-ти об'єднаних громад, які є учасниками проекту "Ефективний розвиток об'єднаних громад".Протягом двох днів учасники навчаться ...

Додано:
taras.koctenko

Diverse People and Training Concepts
Молодь Тернопільщини залучать до розвитку своїх громад

З 14 по 15 вересня у Тернополі відбудеться тренінг для молоді з 9-ти об’єднаних громад, які є учасниками проекту “Ефективний розвиток об’єднаних громад”.

Протягом двох днів учасники навчаться створювати та реалізовувати проекти, співпрацювати з місцевою владою та залучати ресурси для розвитку своїх громад.
Тренінг є логічним продовженням нашої роботи з громадами. Більшість громад вже прийняли Статути з відповідними додатками, які дають можливість залучати мешканців до управління громадою та контролювати місцеву владу. На тренінгу ми навчимо як ефективно користуватись цими інструментами” – зазначає керівник громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” (ГО ЦРГ) Максим Черкашин.

До освітнього заходу залучені кращі тренери, які не лише добре володіють теорією, але й мають значний практичний досвід із застосування інструментів ефективної співпраці громади і влади. “Програма побудована таким чином, що учасники отримають необхідні теоретичні знання та зможуть одразу ж їх закріпити завдяки практичним кейсам” коментує менеджер організації Марія Іщенко.

Протягом реалізації проекту спільно з громадами проводилась робота з підготовки таких проектів документів, як Статут територіальної громади, Правила благоустрою території та Плану стратегічного розвитку.
Окрім того, проводяться чимало освітніх заходів для підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування та громадських активістів.

Спілкуючись у громадах ми бачимо значний брак кадрів. Це стосується як органів місцевого самоврядування так і громадського сектору. На сьогодні, спільно з волонтеркою Корпусу Миру Мері Фасано, ми напрацьовуємо ряд проектів, які допоможуть молоді побачити перспективу залишитись та розвиватись саме у своїх громаді. Тому робота з молоддю в громадах є дуже важливою” ділиться думками заступник керівника ГО ЦРГ  Рустам Ергешов.

Проект “Ефективний розвиток об’єднаних громад” реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопіським регіональним відділенням “Асоціації міст України” за підтримки National Endowment for Democracy.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС: якісна комунікація з громадськістю посилить виконання Угоди про асоціацію

У Дубівській ОТГ прийняли Статут громади

Презентовано законопроект «Про засади державної політики захисту прав людини в умовах подолання наслідків збройного конфлікту»

В одному з просторів Центру розвитку міста відбувся семінар “Бути сучасною мамою: міфи та реальність”

Інститут реформ та інновацій з Дніпра проаналізував новий кодекс поведінки

В Бахмуті студенти вчились розробляти Стратегію розвитку органу студентського самоврядування