Молодь Сєвєродонецька сприятиме підвищенню прозорості місцевого бюджету

26 січня на платформі ініціатив "City HUB" пройшов громадський хакатон "Дій! Впливай! Контролюй!", де молоді люди займалися розробкою волонтерських проектів, які зможуть підвищити відкритість влади, ...

Додано:
prd-donbass

IMG_2245
Молодь Сєвєродонецька сприятиме підвищенню прозорості місцевого бюджету

26 січня на платформі ініціатив “City HUB” пройшов громадський хакатон “Дій! Впливай! Контролюй!”, де молоді люди займалися розробкою волонтерських проектів, які зможуть підвищити відкритість влади, активність громадян і зробити місто комфортним. Модератором заходу стала Алла Гуцол, тренер ГО «Правозахисний рух Донбасу», експерт із захисту прав людини та взаємодії з громадами.

Під час Хакатону, учасники працювали над проектами моніторингу місцевого бюджету, проведення інформаційної кампанії з переробки сміття та контролю якості ремонту доріг.

«Активна участь молодих людей в процесах прийняття рішень і вирішенні проблем в громадах, де вони проживають, має важливе значення в процесі розвитку відкритого і демократичного суспільства. Для того, щоб участь в житті суспільства дійсно мала сенс для молодих людей, вкрай важливо, щоб вони мали можливість впливати на рішення, що приймаються органами влади,а також формувати їх не тільки в зрілому віці, але і в молодості.» – коментує Алла Гуцол.

Нагадаємо, що “City HUB” це платформа ініціатив і суспільне медіа – http://cityhub.media, яке займається розвитком громад, підвищенням здатності громадських активістів впроваджувати корисні зміни і контролювати владу.

Діяльність організована в рамках проекту, який реалізується за фінансової підтримки Європейського фонду демократії (EED).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Стартував Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA

Політична освіта: біля національних вишів з’явилися двометрові пачки гречки

Децентралізація: настрої українців

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію