Молодь сходу України об’єднується заради допомоги студентам-переселенцям

6 та 7 лютого у Сєверодонецьку пройшла Студентська Школа порозуміння для студентів ВНЗ  Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської областей. Протягом двох днів учасники ...

Додано:
student.lugansk

sb1
Молодь сходу України об’єднується заради допомоги студентам-переселенцям

6 та 7 лютого у Сєверодонецьку пройшла Студентська Школа порозуміння для студентів ВНЗ  Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Протягом двох днів учасники обговорювали проблеми з якими стикаються студенти-переселенці у ВНЗ, роль студентського самоврядування у протидії дискримінації в молодіжному середовищі, розробляли ідеї та заходи, які вони можуть втілити у своїх навчальних закладах.

Другий день Школи був присвячений стратегічній сесії Єдиного координаційного центру допомоги студентам – переселенцям та обговорення Плану дій ВНЗ щодо допомоги ВПО в Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

“За результатами заходу ми виробили чітку стратегію діяльності Єдиного координаційного центру допомоги студентам – переселенцям у 5 східних областях України, яка допоможе підвищити ефективність надання послуг ВПО та захистить їх права,” – заявив керівник організації Т. Адарацький.

 

Проект «Громадська  кампанія з подолання стигматизації в студентському середовищі щодо переселенців «Будуємо мости, а не стіни» реалізується ГО «Студентське братство Луганської області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Люди — #нестатистика!

В Хмельницькому презентували книгу «Коли не стукають у двері» та обговорили важливість документування історій війни

У Кропивницькому відбувся тренінг про жіноче лідерство і демократичну участь

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги