Молодь Кривого Рогу вирішувала бізнес-кейси національних компаній

Кривий Ріг, 13 червня - CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України об'єднали представників ...

Додано:
Snizhanna Beliaeva

кривий гір
Молодь Кривого Рогу вирішувала бізнес-кейси національних компаній

Кривий Ріг, 13 червня – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України об’єднали представників національних компаній і місцеву молодь в рамках регіонального Форуму «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», програми «Український Пакт заради молоді-2020».

Півсотні молодих людей долучилися до форуму та разом з HR-ми національних та місцевих компаній Метінвест, Reikartz Hotel Group, Укренерго та UKRSIBBANK працювали над вирішенням бізнес-кейсів, обговорювали актуальні кар’єрні можливості та обмінювалися контактами для майбутньої співпраці.

форум ріг

Серед основних проблем зайнятості молоді, учасники та учасниці визначили відсутність досвіду у пошуку першої роботи та уваги до молодих працівників зі сторони керівників організацій. За їхніми словами, вперше у Кривому Розі вони побували на такому заході та отримали чітке розуміння як шукати роботу.  

Наталя Мартиненко, асистентка програми з молоді Фонду ООН у галузі народонаселення відкрила форум та зауважила: Однією з пріоритетних цілей нашої роботи є створення усіх необхідних умов для молоді, щоб вона могла себе реалізувати не виїжджаючи з країни. Опитування свідчать, що кожна друга молода людина готова виїхати за кордон у пошуках кращого життя. Ми хочемо зупинити це та розбудовувати потенціал нашої молоді в Україні”.

Тарас Деркач, Координатор Career Hub Центру “Розвиток КСВ” зазначив: Пакт заради молоді – це лише перший крок на шляху до працевлаштування молоді у Кривому Розі. В наступному місяці планується відкриття програми “Skills Lab: власна справа” – це тренінгове навчання з побудови власного бізнесу. А у вересні стартує “Skills Lab: успішна кар’єра” для розвитку навичок, необхідних для працевлаштування”.

Під час заходу відбулося урочисте підписання Пакту, до якого долучився Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. “Підписання Пакту – для нас ще одна чудова можливість сприяти працевлаштуванню студентів та випускників і робити позитивні зміни в освіті”, – поділилася Тетяна Кожухова, проректорка університету.

пакт

В рамках Форуму для HR-спеціалістів пройшов семінар “Бренд роботодавця для молоді”, де експерти ділилися порадами, як ефективно залучати молодь покоління Z, зберігати ментальне здоров’я співробітників та запроваджувати дружній до сім’ї підхід в організації. Молодь під час вирішення бізнес-кейсів від компаній розробила власні нестандартні підходи і отримала призи від організаторів. На завершення заходу для учасників та учасниць Форуму пройшов майстер-клас з написання резюме та підготовки до співбесіди.

Для молоді, яка прагне розвивати свій бізнес у Кривому Розі, до 30 червня триває набір на програму “Skills Lab: власна справа”. Деталі на сайті careerhub.in.ua

_________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Команда тренерів Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» допомогла 28 громадам України розпочати шлях до антикорупційних інструментів

Відтепер Інженерів Порозуміння можна викликати на гарячу точку

«Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» потрапили у трійку лідерів євроінтеграційного рейтингу програм політичних партій

Прозорі фінанси і сильніша Нацрада: як провести деолігархізацію у медіа

Можливості для медіа: липень 2019

Соцмережі про вибори: за що «голосують» facebook, instagram та vk?