Модернізація Статуту та Стратегії Мішково-Погорілівської ЕКО-громади

Саме ці завдання в рамках ініціативи «Мішково — Погорілівська ЕКО -громада» стартувала  28 січня 2022 р. Стратегічна рада Мішково –Погорілівської ТГ.Відкриваючи засідання, сільський голова Андрій ...

Додано:
frgn

pexels-olya-kobruseva-7247399
Модернізація Статуту та Стратегії Мішково-Погорілівської ЕКО-громади

Саме ці завдання в рамках ініціативи «Мішково — Погорілівська ЕКО -громада» стартувала  28 січня 2022 р. Стратегічна рада Мішково –Погорілівської ТГ.

Відкриваючи засідання, сільський голова Андрій Ботанін підкреслив важливість завдань, які виконає рада для формування спроможної, комфортної і безпечної для мешканців та привабливої для інвесторів селищaної громади.

Заступник голови  Стратегічної ради та директор ГО «Фонд розвитку м Миколаєва» (ФРММ) Михайло Золотухін нагадав,  що згідно січневого розпорядження   Стратегічна рада має забезпечити до:

  • 02.2022 напрацювати відповідні рекомендації ЕКО – модернізації Стратегії та  проєкту Статуту,  пакету місцевих НПА у сфері демократії участі, які будуть винесенні на обговорення жителями сіл Мішково-Погорілівської ТГ;
  • 03.2022 за результатами обговорень підготувати пакет місцевих нормативно-правових актів для їх винесення на розгляд сільської ради.

Також команда ФРММ презентувала напрацювання громадських експертиз ФРММ щодо:

  • Стратегії територіальної громади до 2027р (у форматі Стратегічної екологічної оцінки);
  • Стану забезпечення форм місцевої демократії (ФМД) у ТГ.

Так розпочалось обговорення рекомендацій експертиз щодо ЕКО- модернізації Стратегії ТГ та формування Статуту і Положення про громадські слухання у ТГ. Пакет НПА ФМД.

Запрошуємо членів ради, старост, екологів і краєзнавців до співпраці!

З питань участі звертайтеся на E-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Методичний супровід робочої групи відбувається за підтримки проєкту «Дієва стратегія для чистої і гармонійної Мішково-Погорілівської ЕКО- громади», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Партнерами проєкту є: Мішково-Погорілівська сільрада; ГО «Наш дім Мішково-Погорілівська ОТГ», ОСН «Перлина гаю» (м. Вознесенськ), МБО «Екологія-Право-Людина» (м. Львів), ТРК НІС-ТВ, https://inshe.tv/, газета «Вечірній Миколаїв» https://vn.mk.ua/.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Волонтери передали сучасні моноблоки міському кол-центру у Миколаєві

У Львові створили мурал, присвячений продовольчій безпеці в умовах війни

Народні байрактари, всемогутні волонтери та мільйонні збори: дослідження благодійності у період війни від Zagoriy Foundation

Менторство під час війни: узгодженість мети та шляху

Відбулися семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вектор розвитку для жіночого підприємництва в умовах війни

Розпочинається проєкт з підняття обізнаності журналістів щодо гендернозумовленого насильства під час війни