Міжнародний Форум “Крим-це Україна” буде проведено до других роковин окупації

14 січня 2016 року Міністерство інформаційної політики України організувало робочу зустріч із представниками кримської громади, що перебувають у вигнанні, щодо проведення Міжнародного форуму «Крим - ...

Крим
Міжнародний Форум “Крим-це Україна” буде проведено до других роковин окупації

14 січня 2016 року Міністерство інформаційної політики України організувало робочу зустріч із представниками кримської громади, що перебувають у вигнанні, щодо проведення Міжнародного форуму «Крим – це Україна».

За словами радника Міністра інформаційної політики з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар, Форум відбудеться 26 лютого й пройде в рамках широкої інформаційної кампанії «Крим – це Україна».

Форум, як і вся кампанія, буде присвячений другим роковинам окупації Криму й, перш за все, спротиву його мешканців російській агресії.

«Ми провели погоджувальні зустрічі з кримськими журналістами, правозахисниками та активістами. В результаті, окрім іншого, було домовлено про спільну організацію Міжнародного форуму. Вже сформовано робочу групу, яка наразі працює над підготовкою заходу», – підкреслила Еміне Джеппар.

Під час зустрічі Наталія Беліцер, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, підкреслила необхідність проведення декількох панелей в рамках Форуму.

«Головними напрямками нашої роботи мають стати порушення прав людини в Криму, інформаційна політика щодо Криму та реінтеграція півострова», – наголосила експерт.

Виконавчий директор ГО «Правозахисна група 20 лютого» Дмитро Незвіський зазначив, що проведення Міжнародного Форуму з питань окупованого Криму – це ще один крок до створення публічної частини загальнонаціональної стратегії деокупації півострова.

«Чим більше інститутів громадянського суспільства та міжнародних експертів візьмуть участь у Форумі, тим більше шансів отримати стратегічну візію Криму на державному рівні», – зауважив Дмитро Незвіський.

Проведення Форуму планується в Українському кризовому медіа-центрі.

До участі в робочій групі були запрошені кримські експерти, правозахисники, представники  Меджлісу кримськотатарського народу, Державна служба України з питань АР Крим та м. Севастополь, відділ з питань забезпечення роботи Уповноваженого Президента України з питань кримськотатарського народу.

Джерело: Міністерство інформаційної політики України


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку