Міжнародна благодійна організація “СОС Дитячі Містечка” шукає партнерів для екстреної допомоги дітям

З перших днів повномасштабного російського вторгнення, міжнародна благодійна організація “СОС Дитячі Містечка” запустила загальнонаціональний кризовий проєкт “СОС Діти. Програма екстреної допомоги”. ...

photo1663852367
Міжнародна благодійна організація “СОС Дитячі Містечка” шукає партнерів для екстреної допомоги дітям

З перших днів повномасштабного російського вторгнення, міжнародна благодійна організація “СОС Дитячі Містечка” запустила загальнонаціональний кризовий проєкт “СОС Діти. Програма екстреної допомоги”. Аби підтримати якомога більше дітей та сімей з дітьми в умовах війни: щоб облаштувалися на новому місці та були забезпечені необхідною гуманітарною, соціальною і психологічною допомогою. 

Зараз проєкт “СОС Діти” розширюється і хоче допомогти ще більшій кількості дітей та їхніх батьків. Тому СОС Дитячі Містечка запрошує благодійні фонди та громадські організації долучитися до Консорціуму виконавчих партнерів проєкту, що працюють у різних регіонах України. 

У межах проєкту ми створюємо координаційні центри, які надають сім’ям з дітьми інформаційну підтримку, постачають продуктові, гігієнічні та медичні набори, а також інші речі першої потреби. Здійснюють соціальний супровід – допомогу з оформленням документів, влаштування в садочок чи школу, забезпечують психологічну допомогу дітям та дорослим.

307993305_3276955622541850_3079621337653247141_n (1)

Окрім внутрішньо переміщених сімей, на допомогу можуть розраховувати прийомні, опікунські та патронатні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, діти з інтернатних закладів, багатодітні родини,  сім’ї з дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами, одинокі матері чи батьки та вагітні.

Мінімальними критеріями для початку співпраці із “СОС Дитячі Містечка” є: 

  1. Здійснення гуманітарної діяльності, починаючи з 2 кварталу 2022 року або раніше.
  2. Статутна діяльність, пов’язана із роботою з вищевказаними цільовими групами.
  3. Наявність досвіду реалізації проєктів за допомогою грантів від міжнародного донора.
  4. Готовність оперативно розпочати діяльність проєкту після узгодження надання коштів та реалізувати його до кінця 2022 року, з можливим подальшим подовженням співпраці.

Організаціям та фондам, які відповідають цим критеріям і готові до співпраці, слід заповнити реєстраційну форму https://cutt.ly/hVcNLra

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +380 63 121 94 34

Проєкт “СОС Діти” – це підтримка та турбота про сім’ї з дітьми. А нині є можливість стати частиною команди та долучитися до важливого та масштабного проєкту.

 

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації