Мешканців Харківської області закликають оцінити свого сімейного лікаря

На Харківщині стартувало опитування  мешканців громад щодо якості їхньої взаємодії з лікарем первинної ланки (сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром) та медичним закладом. Онлайн анкетування ...

Додано:
hromada

Мешканців Харківської області закликають оцінити свого сімейного лікаря

На Харківщині стартувало опитування  мешканців громад щодо якості їхньої взаємодії з лікарем первинної ланки (сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром) та медичним закладом. Онлайн анкетування триватиме до 5 квітня.

Дослідження відбувається в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» та має на меті визначити проблемні аспекти надання первинної медичної допомоги, які на думку мешканців потребують термінового вирішення, поліпшення чи зміни. 

«Опитування анонімне і здійснюється за допомогою онлайн-анкети. Вся отримана інформація буде використана для статистичного аналізу в узагальненому вигляді. Анкета призначена для всіх, кому 18 років і більше. Будь ласка, заповнюйте анкету, поширюйте серед друзів, знайомих, колег!», — закликають автори дослідження.

Опитування можна пройти тут: http://bit.ly/EUROPEP_UA

Критеріями оцінки якості отриманих послуг у медичному закладі є здатність лікаря пояснити сенс призначених ліків чи аналізів, час очікування прийому, можливість запису до лікаря в зручний час, доброзичливість, ввічливість персоналу амбулаторії тощо.

Результати дослідження будуть представлені на сайті «Агенція змін «Перспектива», офіційних сторінках Проєкту та ГО «Українська експертна ліга» у Фейсбуці.

Також за результатами цьогорічного опитування буде проведена порівняльна характеристика з результатами дослідження 2019 року.

Соціологічне дослідження проводиться громадською організацією «Агенція змін «Перспектива» спільно з ГО «Українська експертна ліга» в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проєкту – Харківська обласна рада (координатор), Громадська організація «Агенція змін «Перспектива», Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація» та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання мінігрантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Україна у війні - поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя. Перші ордера на затримання

Без сигарет на вітринах: комітет Ради прийняв відповідну поправку

Одеський КВУ проводить навчання для волонтерських організацій

Мистецтво допомагати: як Фонд «Ізоляція» підтримує громади та культуру в часи війни

Вибиті вікна та пошкоджена покрівля через ворожі обстріли. Як відновити пошкоджене житло?

Усе про програму «Образ майбутнього» 20 Docudays UA