Мережа DOCU/CLUB шукає нових партнерів

ГО “Докудейз” продовжує розширювати всеукраїнську Мережу кіноклубів медіапросвіти з прав людини DOCU/CLUB і запрошує до партнерства активістів і активісток, а також ініціативні групи при ...

0682
Мережа DOCU/CLUB шукає нових партнерів

ГО “Докудейз” продовжує розширювати всеукраїнську Мережу кіноклубів медіапросвіти з прав людини DOCU/CLUB і запрошує до партнерства активістів і активісток, а також ініціативні групи при громадських,  державних та комунальних установах.

Мережа DOCU/CLUB об’єднує понад 400 кіноклубів у містах та селищах по всій Україні, які використовують документальне кіно як інструмент правопросвіти і діалогу з громадою.

На даний час в нашій колекції більше 130 актуальних документальних імпакт-фільмів, які свого часу були представлені на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, серед яких призери міжнародних знакових фестивалів Sundance Film Festival, Sheffield Doc/Fest, Watch Docs. Це фільми на різноманітні важливі теми, такі як філософія прав людини, рівність і недискримінація, людська гідність, медичні права і охорона здоровʼя, трудові права та міграція, права дітей і жінок, громадський активізм, захист довкілля і багато інших тем. Фільми перекладені й озвучені українською мовою. 10 фільмів з колекції мають описові (розширені) субтитри для людей з порушеннями слуху і аудіодискрипції (звукоописи) для людей з порушеннями зору і незрячих людей.

Важливою і невідʼємною складовою показів у кіноклубах Docudays UA є обговорення фільмів із глядачами. Для цього експерти з прав людини розробили до кожного фільму сценарій обговорення, який містить інтерактивні вправи та інші методичні матеріали – все це допоможе зробити ваші зустрічі з глядачами цікавими і корисними.

Крім того, за 10 років існування Мережа DOCU/CLUB стала всеукраїнською спільнотою активних громадян, правозахисників, освітян, волонтерів і просто поціновувачів документального кіно. Регулярно команда Мережі проводить для кіноклубів мережеві заходи: освітні семінари, консультації, щорічні конференції. Найкращих модераторів кіноклубів ми запрошуємо до співпраці як експертів і менторів Мережі. Протягом 2022-2023 років 36 кіноклубів пройшли кількамісячне безкоштовне навчання з адвокації в рамках програми “DOCU ДІЄ 2.0” і реалізували у своїх громадах 15 успішних адвокаційних кампаній у 10 областях України . 

Щоб створити кіноклуб Docudays UA необхідно:

  • Ознайомитися з Положенням про створення та діяльність кіноклубів Docudays UA.
  • Надіслати заявку на реєстрацію кіноклубу.
  • Пройти онлайн-курс «Як організувати роботу кіноклубу. Базовий курс для модераторів-початківців» та отримати сертифікат про його успішне проходження.
  • Після погодження заявки підписати необхідний пакет документів для оформлення відносин між ГО «Докудейз» та організацією-заявником.

Членство у Мережі DOCU/CLUB є абсолютно безкоштовним, а діяльність – волонтерською.

На сайті  docuclub.docudays.ua ви можете знайти більш детальну інформацію про історію і місію проєкту, переглянути мапу діючих кіноклубів та послухати цікаві освітні лекції. Стежте за нашими новинами на фейсбук-сторінці Мережі DOCU/CLUB. 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг