Медичні працівники Черкащини забезпечуватимуть сталі послуги для людей із ВІЛ

У липні відбулись завершальні тренінги для керівників медичних закладів Черкаської області. Навчання стосувалося створення стійкої моделі надання медичних послуг для представників груп підвищеного ...

Додано:
nalyvinna

imgonline-com-ua-Compressed-RYIeXYTAakS
Медичні працівники Черкащини забезпечуватимуть сталі послуги для людей із ВІЛ

У липні відбулись завершальні тренінги для керівників медичних закладів Черкаської області. Навчання стосувалося створення стійкої моделі надання медичних послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ, на місцевому рівні. Усього в цьому напрямку відбулося п’ять навчальних сесій, що охопили керівників медичних закладів первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги у Черкасах та області.

Тренерами заходу були Петро Левченко, головний лікар КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» та Ірина Білоус, заступниця головного лікаря КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом». Вони розповіли про особливості медичної реформи, тенденції поширення ВІЛ у Черкаській області та закцентували увагу на сучасних засадах організації надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим людям на місцях.

Однією із цілей навчання також було сформувати у керівників закладів охорони здоров’я розуміння щодо необхідності забезпечення сталості надання послуг у сфері ВІЛ у своїх медичних закладах. Це, як зазначають тренери, можна зробити різними способами, наприклад, введенням до штату медичних закладів соціальних працівників і залученням неурядових організацій для надання послуг вразливим категоріям громадян.

Тренінги здійснюються у межах проекту «Поширення успішного досвіду пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг у Черкаській області» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

В Хмельницькому презентували книгу «Коли не стукають у двері» та обговорили важливість документування історій війни

У Кропивницькому відбувся тренінг про жіноче лідерство і демократичну участь

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги

Продовження навчання з WEPs: як подолати гендерний розрив в оплаті праці та підтримати професійний розвиток жінок