Медичне обладнання для діагностики та лікування зору Фонд громади Житомира передав міській дитячій лікарні

Медичне обладнання на суму понад 110 тисяч гривень Фонд громади Житомира передав для офтальмологічного кабінету КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека».У лікувальному закладі спостерігається приблизно ...

Додано:
modernformat

img_1917_optimized_4_11zon
Медичне обладнання для діагностики та лікування зору Фонд громади Житомира передав міській дитячій лікарні

Медичне обладнання на суму понад 110 тисяч гривень Фонд громади Житомира передав для офтальмологічного кабінету КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека».

У лікувальному закладі спостерігається приблизно 3,5 тисячі діток із аномаліями зору, більша частина з них потребує окулярів. Щомісяця практично 80 відсоткам  дітей, які приходять на прийом до офтальмологів дитячої міської лікарні, необхідний якщо не підбір окулярів, то діагностика за допомогою лінз. Сучасні апарати для розвитку гостроти зору та розвитку акомодаційної здатності можуть «вирівняти» зір до 1000 дітей щорічно.

Передано апарати для розвитку гостроти зору та тренування акомодації, а саме: 2 пари червоно-синіх окулярів, апарат «Струмочок», 3 пробні універсальні оправи UTF-T4880 для підбору лінз, бівізіотренер, 3 набори офтальмологічних пробних окулярних лінз «БІОМЕД» на 266 лінз.

img_1886_optimized_3_11zon

«Цей проєкт – це придбання обладнання для облаштування офтальмологічного кабінету . Обладнання ми придбали на загальну суму 110 тисяч 500 гривень», – розповіла очільниця Фонду громади Житомира Жанна Соловйова.

img_1975_optimized_8_11zon

Медики тішилися новими можливостями, які вони одержали для більш ефективної роботи задля поліпшення здоров’я маленьких пацієнтів. Адже такого обладнання у них до цього не було.

«Для нас вкрай важливе як для офтальмологів медичне обладнання. Без нього ми працювати не можемо. Раніше у нас не було таких сучасних гарних наборів. Це обладнання нам було вкрай необхідне і тепер працювати буде значно краще та легше», – ділиться Раїса Левченко, завідуюча офтальмологічним відділенням дитячої міської лікарні.

Медицина розвивається, а наявне обладнання з часом зношується і стає застарілим. Тому лікарні Житомира мають потребу в сучасному обладнанні.

«Ми закуповували нове обладнання в приймальне відділення. Але з кожним роком у нас є нові сучасні апарати. Як ми змінюємо телефон, так і медицина не стоїть на місці. Тому постійно потрібне оновлення і ми звертаємося до наших благодійників, спонсорів, бо медичне обладнання є дороговартісним», – зазначила заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

Обладнання для офтальмологічного кабінету КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» придбано Фондом громади Житомира в рамках проєкту «Med Aid», що впроваджується Благодійною організацією «Національна мережа розвитку локальної філантропії» за підтримки Fondation de France.

img_1867_optimized_1_11zon

img_1932_optimized_5_11zon

img_1945_optimized_6_11zon

img_1972_optimized_7_11zon

img_1984_optimized_9_11zon


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади

Волонтерську продукцію тепер презентують в одному з кращих краєзнавчих музеїв України

Новобілоуська громада на Чернігівщині розроблятиме план відновлення і розвитку

Вчителів і викладачів безкоштовно навчатимуть управлінню БПЛА