Медіаосвіта дитини ХХI століття – квиток у світле майбутнє

Сьогодні стан медіаосвіти в Україні є критичним, це неодноразово доводять сумні події останніх років, зазомбованість українців та невміння обирати якісний телевізійний контент для споживання. Проект ...

Додано:
zoryanabuya

dee-918x1024
Медіаосвіта дитини ХХI століття – квиток у світле майбутнє

Сьогодні стан медіаосвіти в Україні є критичним, це неодноразово доводять сумні події останніх років, зазомбованість українців та невміння обирати якісний телевізійний контент для споживання. Проект “Освіта дитини XXI ст.” Благодійного фонду “MagneticOne.org” спрямований на покращення ситуації шляхом розвитку медіаграмотності у сучасних дітей.

Не варто забувати, що діти є активними споживачами як традиційних, так і нових медіа, вони легко підпадають під їх вплив, часто будуючи свій світогляд на сумнівних етичних та моральних засадах. Тому для батьків та педагогів в учбових закладах надзвичайно важливо навчити малят медіаграмотності.

Команда БФ MagneticOne.org знайшла своє вирішення цій наболілій проблемі, створивши канал у YouTube з вже перевіреними якісними розвиваючими мультфільмами, казками, аудіокнигами для дітлахів. Такі матеріали покликані виховати у майбутньому освіченого та грамотного споживача. Крім того  мультфільми можна переглядати  англійською та німецькою мовами, закріплюючи знання з іноземної мови.

Слід пам’ятати, що у формуванні дитячого світогляду найважливішу роль відіграють батьки. Саме вони мають слідкувати за своїм чадом, та часто на це бракує часу. Проект “Освіта дитини ХХI століття” збереже дорогоцінні хвилини для кожної сім’ї, достатньо підписатися на канал чи сторінку проекту та щодня дивитися нові якісні, а головне етичні мультфільми на своєму гаджеті.

dee


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»

Президент затвердив Національну стратегію розвитку громадянського суспільства