Маріупольські правознавці переглянули «Білий танець»

У Маріупольському відділенні Головного територіального управління юстиції в Донецькій області 16 квітня 2018 року відбувся показ документального фільму «Білий танець».В рамках правоосвітнього ...

Додано:
kobzar

30708837_1219340458196411_2211038834584453120_n
Маріупольські правознавці переглянули «Білий танець»

У Маріупольському відділенні Головного територіального управління юстиції в Донецькій області 16 квітня 2018 року відбувся показ документального фільму «Білий танець».

В рамках правоосвітнього семінару стрічку переглянули викладачі правознавства з Маріупольського державного університету, Донецького державного університету управління, ряду коледжів, технікумів та професійних ліцеїв міста, а також співробітники Маріупольського міського відділу з питань пробації.

Документальне кіно представив голова «Приазовської правозахисної групи» Григорій Курачицький. Після завершення перегляду він організував обговорення, в яке включилися (за допомогою мобільного зв’язку) режисерка фільму Ксенія Кравцова та одна з героїнь – Наталія Ісаєва, директорка всеукраїнської благодійної організації «Легалайф-Україна», колишня секс-працівниця.

Учасників заходу цікавило, чи залучаються до комерційного сексу неповнолітні, чи «кришують» проституцію працівники правоохоронних органів, чи знайдуться в Україні політики, які наважаться виступити за легалізацію секс-роботи.

Вийшла жвава розмова. Правники разом із правозахисниками зійшлися на думці, що права всіх громадян України повинні бути захищені – незалежно від того, яку працю вони для себе обирають.

Зауважимо, що фільм «Білий танець» знятий студією Real Stories Production за підтримки Асоціації УМДПЛ (Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів).

Довідково:

У 2015 році Amnesty International виступила за легалізацію проституції. В організації зазначили, що це запобіжить зловживанням в секс-індустрії, припинить торгівлю людьми і поширення ВІЛ і СНІД.

Цього ж року у Верховній Раді був зареєстрований проект закону про регулювання проституції і діяльності секс-закладів (№3139, автор – депутат від «Самопомочі» Андрій Немирівський). Свого часу цей законопроект підтримали нинішній генпрокурор Юрій Луценко і депутат Сергій Лещенко.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Про спроби посилення партійної диктатури в органах місцевого самоврядування в Україні

Ukrainian Volunteer Service проведе Школу Волонтерства у 14 містах України

Як проходить реформування освіти на місцевому рівні

«Детектор медіа» та ІМІ запускають механізм публічних скарг на медіа

Східне партнерство: цілі, інструменти та перспективи європейської політики для України (відео)

У Тернополі збереться молодь з 12-ти областей України