Реєстрація


Маріупольські правознавці переглянули «Білий танець»

У Маріупольському відділенні Головного територіального управління юстиції в Донецькій області 16 квітня 2018 року відбувся показ документального фільму «Білий танець».В рамках правоосвітнього ...

Додано:
kobzar

30708837_1219340458196411_2211038834584453120_n
Маріупольські правознавці переглянули «Білий танець»

У Маріупольському відділенні Головного територіального управління юстиції в Донецькій області 16 квітня 2018 року відбувся показ документального фільму «Білий танець».

В рамках правоосвітнього семінару стрічку переглянули викладачі правознавства з Маріупольського державного університету, Донецького державного університету управління, ряду коледжів, технікумів та професійних ліцеїв міста, а також співробітники Маріупольського міського відділу з питань пробації.

Документальне кіно представив голова «Приазовської правозахисної групи» Григорій Курачицький. Після завершення перегляду він організував обговорення, в яке включилися (за допомогою мобільного зв’язку) режисерка фільму Ксенія Кравцова та одна з героїнь – Наталія Ісаєва, директорка всеукраїнської благодійної організації «Легалайф-Україна», колишня секс-працівниця.

Учасників заходу цікавило, чи залучаються до комерційного сексу неповнолітні, чи «кришують» проституцію працівники правоохоронних органів, чи знайдуться в Україні політики, які наважаться виступити за легалізацію секс-роботи.

Вийшла жвава розмова. Правники разом із правозахисниками зійшлися на думці, що права всіх громадян України повинні бути захищені – незалежно від того, яку працю вони для себе обирають.

Зауважимо, що фільм «Білий танець» знятий студією Real Stories Production за підтримки Асоціації УМДПЛ (Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів).

Довідково:

У 2015 році Amnesty International виступила за легалізацію проституції. В організації зазначили, що це запобіжить зловживанням в секс-індустрії, припинить торгівлю людьми і поширення ВІЛ і СНІД.

Цього ж року у Верховній Раді був зареєстрований проект закону про регулювання проституції і діяльності секс-закладів (№3139, автор – депутат від «Самопомочі» Андрій Немирівський). Свого часу цей законопроект підтримали нинішній генпрокурор Юрій Луценко і депутат Сергій Лещенко.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

В Сєвєродонецьку поліція налагоджує співпрацю з молоддю та батьківськими комітетами

«Голоси невидимих виборців»

Екологічна інспекція міста Полтава не здатна проконтролювати хід виконання своїх приписів

На Львівщині активісти громад дізнались про можливості самоорганізації населення

Планували один, сталося два: у Києві відбулися покази документальної стрічки «Така робота»

Молодь заходу України вивчала у Тернополі молодіжну політику