Мандрівний Docudays UA на Харківщині – віддаленими містечками й селами

За п’ять днів мандрівки до кінопоказів у сільській місцевості долучилися понад 700 дітей та дорослих.У школах, ліцеях, клубах і будинках культури Балаклійського, Барвінківського, Валківського, ...

Додано:
kobzar

Мандрівний 2019
Мандрівний Docudays UA на Харківщині – віддаленими містечками й селами

За п’ять днів мандрівки до кінопоказів у сільській місцевості долучилися понад 700 дітей та дорослих.

У школах, ліцеях, клубах і будинках культури Балаклійського, Барвінківського, Валківського, Великобурлуцького, Нововодолазького та Первомайського районів Харківської області протягом 25 – 29 листопада 2019 року відбувалися покази та обговорення найкращих стрічок з репертуару Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Фільми представляв регіональний координатор Фестивалю Юрій Чумак. Також правозахисник розповідав про сучасні загрози кібербулінгу та презентував навчальним закладам правові буклети, підготовлені в рамках «Кампанії проти кібербулінгу» Docudays UA.

Заходи були організовані за сприяння медіа-партнеру Фестивалю на Харківщині – «Слобожанське ФМ».

Ліна Миронова, представниця «Слобожанське ФМ»:

– Ці п’ять днів були неймовірні! Хоча ми переглянули загалом лише невелику частину фестивальних стрічок, але залучили більше 700 глядачів. Та справа не в цифрах. Документальне кіно реально файне, і воно схвилювало серця багатьох з тих, з ким ми зустрілися протягом тижня. Ми разом зробили таку класну справу!

Зауважимо, що Мандрівний фестиваль Docudays UA на Харківщині ще триватиме до 15 грудня 2019 року. Зокрема, у Харкові, в «DZHERELO HUB» протягом Всеукраїнського тижня права, з 9 по 13 грудня, проходитиме Марафон документального кіно про права людини, за підтримки регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України в Харківській області.

79680759_2431801393752764_5443422678864101376_o

 

Довідково: Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжнародної мережі правозахисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

Знижено ціну на ліки проти туберкульозу

Відбулася робоча зустріч представників підписантів Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок