Makitra запускає розсилку про залучення волонтерів і волонтерок

Makitra з 20 травня запускає розсилку для тих, хто щоденно має справу з залученням волонтерів/ок до діяльності свого проекту/ініціативи/організації. З власного досвіду знаємо, що найціннішим та ...

Додано:
jmenka

відбір конкурс дівчата жінки
Makitra запускає розсилку про залучення волонтерів і волонтерок

Makitra з 20 травня запускає розсилку для тих, хто щоденно має справу з залученням волонтерів/ок до діяльності свого проекту/ініціативи/організації.

З власного досвіду знаємо, що найціннішим та найважливішим активом для організацій можуть стати сотні людей, які прагнуть присвячувати свій час місії, на яку працює організація. Але часто в організаціях бракує знань, як стати потужнішими завдяки волонтерству.

Саме такими знаннями ми будемо ділитися завдяки нашій розсилці. Будемо поширювати наш власний десятирічний досвід та найкращий досвід з України та світу.

Ми б хотіли, аби розсилка вам була цікавою та корисною. Якщо ви прагнете два рази на місяць отримувати важливі думки про волонтерство від Makitra, будь ласка, заповніть коротку форму.

Будемо вдячні, якщо у формі поділитеся своїми очікуваннями та питаннями, на які вам важливо віднаходити відповіді щодо взаємодії з волонтерами/ками.

Makitra – ініціатива про якісне залучення волонтерів/ок і громадян/ок до діяльності громадських проектів/ініціатив/організацій. Наша мета: Дослідити, розкрити та зробити доступними і практичними знання про якісне залучення волонтерів та громадян для організацій та ініціатив, які борються за кращий світ.

Більше про Makitra


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»

«Напівпрозорі» ради»: чому механізми, закріплені в НПА, не працюють на практиці

Відбулося обговорення рекомендацій щодо дій правоохоронців у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті

Громадські організації звернулися до голови ЦВК Тетяни Сліпачук

В Татарбунарському громадському центрі правосуддя пройшла зустріч із суддею Верховного суду

Прозорість та підзвітність закріплено у статуті Березанської ОТГ