Makitra запускає розсилку про залучення волонтерів і волонтерок

Makitra з 20 травня запускає розсилку для тих, хто щоденно має справу з залученням волонтерів/ок до діяльності свого проекту/ініціативи/організації. З власного досвіду знаємо, що найціннішим та ...

Додано:
jmenka

відбір конкурс дівчата жінки
Makitra запускає розсилку про залучення волонтерів і волонтерок

Makitra з 20 травня запускає розсилку для тих, хто щоденно має справу з залученням волонтерів/ок до діяльності свого проекту/ініціативи/організації.

З власного досвіду знаємо, що найціннішим та найважливішим активом для організацій можуть стати сотні людей, які прагнуть присвячувати свій час місії, на яку працює організація. Але часто в організаціях бракує знань, як стати потужнішими завдяки волонтерству.

Саме такими знаннями ми будемо ділитися завдяки нашій розсилці. Будемо поширювати наш власний десятирічний досвід та найкращий досвід з України та світу.

Ми б хотіли, аби розсилка вам була цікавою та корисною. Якщо ви прагнете два рази на місяць отримувати важливі думки про волонтерство від Makitra, будь ласка, заповніть коротку форму.

Будемо вдячні, якщо у формі поділитеся своїми очікуваннями та питаннями, на які вам важливо віднаходити відповіді щодо взаємодії з волонтерами/ками.

Makitra – ініціатива про якісне залучення волонтерів/ок і громадян/ок до діяльності громадських проектів/ініціатив/організацій. Наша мета: Дослідити, розкрити та зробити доступними і практичними знання про якісне залучення волонтерів та громадян для організацій та ініціатив, які борються за кращий світ.

Більше про Makitra


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

Марш за тварин-2019 пройде одночасно у 24 містах України

Повідомити про корупцію буде вигідніше, ніж промовчати, - директор IDF Україна