Майбутнє за органічним виробництвом?

Нещодавно Національний університет водного господарства та природокористування став партнером Поліського державного університету (Білорусь) у масштабному грантовому проекті під назвою «Формування ...

28827305_970226523153224_1683339496541714951_o
Майбутнє за органічним виробництвом?

Нещодавно Національний університет водного господарства та природокористування став партнером Поліського державного університету (Білорусь) у масштабному грантовому проекті під назвою «Формування підприємницького середовища по виробництву органічних ягід». Це проект, що здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Програми Eastern Partnership Territorial Cooperation (EaPTC) та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.  

Загальною метою проекту є сприяння створенню бізнес середовища  із вирощування органічних  ягідних культур для поліпшення життя місцевих громад в транскордонних регіонах України і Білорусі.

В рамках проекту на базі НУВГП та ПолесГУ створені регіональні консультаційно-освітні центри.

Серед основних видів робіт, що проводяться в рамках проекту та у РКОЦ: навчання населення і бізнесу організації органічного виробництва; розвиток професійних контактів і транскордонного ділового середовища; спільні дослідження і обмін досвідом із оптимізації переходу до органічного виробництва; організація кластерів з вирощування нішевих культур; розробка проектів із переробки продукції; сприяння для ОТГ у розробці бізнес планів і проектів з органічного й традиційного ягідівництва, горіхівництва, рекультивації земель, організації екологічного бізнесу тощо; розробка Програми розвитку і сайту органічного виробництва ягідної продукції та інші споріднені види діяльності.

В рамках проекту проводитимуться семінари та тренінги на теми органічного ягідництва, розвитку бізнесу, переходу зі звичайного землеробства на органічне, культивування ягід, їх збут тощо. Ви також можете долучитися до навчання звернувшись на електронну адресу [email protected].


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як протистояти пропаганді і дбати про медіагігієну: в Краматорську відкрили «Пропагандаріум»

Громади Харківщини отримали гранти на розвиток первинної медицини - список переможців

Медіа-гігієна та критичне мислення: в Рівному обговорювали, як протидіяти російській пропаганді

У Богуславі відзначили 140-ву річницю з Дня народження Симона Петлюри

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді