Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

18 березня відбувся тренінг «Знай та захищай свої права» для 20 людей з інвалідністю з 10 громад Дніпропетровської та Запорізької областей: м. Вільнянськ, м. Вільногірськ, м. Дніпро, м. Жовті Води, ...

Додано:
agencydonetsk08

7
Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

18 березня відбувся тренінг «Знай та захищай свої права» для 20 людей з інвалідністю з 10 громад Дніпропетровської та Запорізької областей: м. Вільнянськ, м. Вільногірськ, м. Дніпро, м. Жовті Води, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. П’ятихатки. Тренінг проведено в рамках проекту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю у місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей», який реалізує громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». 

“До тренінгу я не дуже розумівся в юридичних питаннях, але на завершення тренінгу в мене склалось чітке розуміння своїх прав та можливостей. Також тепер я розумію на які документи я можу спиратись, відстоюючи свої права чи до якої установи я можу звернутись за фаховою допомогою. Дякую за можливість підвищити свою обізнаність у правових аспектах. “, – висловився учасник тренінгу Ілля.

З учасниками тренінгу було проведено огляд прав людей з інвалідністю, ключових міжнародних нормативно-правових актів. Детально було розглянуто трудові права та гарантії осіб з інвалідністю, особливості трудових відносин і оплати праці в умовах воєнного стану. 

З точки зору правових аспектів, з учасниками було розглянуто алгоритми захисту від домашнього насильства, надання пільг та гарантій для осіб з інвалідністю згідно діючого законодавства України.

На завершення тренерка підвела підсумок: “Маю надію, що інформація, викладена мною, стане вам у нагоді, допоможе відстояти свої трудові права та ви знайдете бажану роботу. Бажаю вам натхнення, віри в свої сили та впевненості в тому, що ви зможете досягти вершин, а діюче законодавство буде вашою опорою та базою, яка завжди допоможе відстояти свої права.”  

Нагадуємо, що програма коучингового супроводження з працевлаштування людей з інвалідністю триває, хочеш швидко знайти роботу – звертайся до професіоналів за менторською підтримкою за телефоном 380 93 507 76 95 або пиши на електронну пошту [email protected]

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»