Линовиця та довкілля: зміни, що настають

 «А наші ставки та парки досить пристойно виглядають на широкому екрані», − таку думку висловили жителі Линовиці та громади, які 28 липня завітали на презентацію промоційного відеофільму «Линовиця та ...

Додано:
Siverian

28.07.21_2
Линовиця та довкілля: зміни, що настають

 «А наші ставки та парки досить пристойно виглядають на 28.07.21_1широкому екрані», − таку думку висловили жителі Линовиці та громади, які 28 липня завітали на презентацію промоційного відеофільму «Линовиця та довкілля: зміни що настають». Його підготував Сіверський інститут регіональних досліджень в рамках реалізації проєкту «Розробка та сприяння запровадженню політики охорони навколишнього середовища Линовицької громади».

 «Цей фільм − про громаду та для громади. І хоча його основна тема – захист довкілля та пов’язані з цим заходи, ми одночасно прагнемо показати її  багату природу, цікаву історію і нарешті, як змінювалася громада та ставлення людей до навколишнього середовища і самих себе», – наголосили експерти Сіверського інституту. У фільмі демонструється приклад того, як громада може розробити та впроваджувати дієву екологічну політику; залучити експертів та провести необхідні дослідження, екологічний моніторинг; здійснити стратегічну екологічну оцінку; чітко визначити екологічний напрямок у стратегії розвитку громади та підготувати необхідні регуляторні акти. Але створення сприятливого довкілля для жителів громади неможливо без участі самих жителів, і не лише Линовиці. Тому представники місцевого самоврядування, освітяни, громадські активісти, підприємці докладають зусиль для розчищення парків, облаштування колодязів та прибережних зон, місць відпочинку, клумб, ремонту та підтримки об’єктів історичної спадщини.

28.07.21_4Загалом продемонстровані у фільмі зміни та озвучені плани на майбутнє свідчать про те, що  при великому бажанні, жителі громад можуть змінювати своє середовище на краще, забезпечити баланс між своїми сьогоднішніми потребами та турботою про нащадків.

 Представники громади, а серед них – і них учасники фільму, зустріли його схвальними відгуками, оцінивши його змістовне наповнення, прагнення показати позитивний образ Линовицької громади, її економічний та природний потенціал. А наостанок присутні зустрічі висловили ідею щодо створення серії промоційних відео або невеликих  фільмів про минуле, сьогодення, природу та туристичні можливості старостинських округів громади.

 Проєкт «Розробка та сприяння запровадженню політики охорони навколишнього середовища Линовицької громади» здійснюється Сіверським інститутом регіональних досліджень за підтримки Міжнародний фонд «Відродження» та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

  Контакти: Дмитро Казіміров 0978696005, 0937416292.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Особливості боротьби з кіберзлочиністю в умовах воєнного стану

«Млинці за донат»: автори ідеї хочуть відкрити ще 7 нових закладів у Києві

Нововолинськ поділився своїм досвідом у роботі з переселенцями

Безкоштовний доступ до своїх онлайн-курсів надає Вінницька ІТ-Академія

Українців-біженців чекає робота в ІТ після інтенсивного навчання

Семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вікно можливостей для жінок-підприємиць в умовах війни