Львів’ян запрошують пройти опитування щодо викошування газонів

На основі відповідей експерти ГО “Плато” планують розробити рекомендації для районних адміністрацій, які дозволять вдосконалити існуючі практики викошування у громаді. «Львів вразливий до наслідків ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

cover - 005
Львів’ян запрошують пройти опитування щодо викошування газонів

На основі відповідей експерти ГО “Плато” планують розробити рекомендації для районних адміністрацій, які дозволять вдосконалити існуючі практики викошування у громаді.

«Львів вразливий до наслідків кліматичної зміни, а газони – інструмент який має великий потенціал у частині адаптації до неї. Відтак ми хочемо зробити міський догляд за газонами максимально раціональним і закликаємо усіх небайдужих поділитися власними думками на цю тему у контексті викошування», – закликає координаторка дослідження Анжеліка Зозуля. 

Анкетування займає до п’яти хвилин. Пройти його можна до 10 лютого за посиланням. Усі відповіді будуть використані в узагальненому вигляді.  

Серед учасників організатори розіграють 10 тематичних екоподарунків. 

Опитування проводиться громадською організацією «Плато» за підтримки Нідерландського Гельсінського Комітету та Європейського Союзу в межах проєкту «Розширення кола прихильників та посилення впливу на трансформацію в суспільстві».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Спілка «Громадські ініціативи України» переобрала Правління та голову

У Запоріжжі відкрили Центр допомоги врятованим

"Молода Просвіта Прикарпаття" передала побутову техніку для прихистків, де живуть переселенці

Швидка немедична допомога: мультидисциплінарні мобільні команди від ЮНІСЕФ допомогли вже більш як 80 тисячам українців

З 1 липня забороняється реклама сигарет для нагрівання та їх продаж неповнолітнім. Відсутність такої заборони призвела до збільшення поширеності вживання тютюну

Відкрите звернення українських ОГС до підписантів Великої угоди (Grand Bargain)