Львів’ян запрошують пройти опитування про громадську участь в умовах війни

Ініціатива належить громадській організації “Плато”. На основі відповідей планують напрацювати рекомендації для органів місцевого самоврядування. Більшість апробованих інструментів консультацій та ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

макет1 (14)
Львів’ян запрошують пройти опитування про громадську участь в умовах війни

Ініціатива належить громадській організації “Плато”. На основі відповідей планують напрацювати рекомендації для органів місцевого самоврядування.

Більшість апробованих інструментів консультацій та громадської участі продовжують бути доступними для мешканців Львова і в умовах повномасштабного російського вторгнення. Зокрема, йдеться про  запити на інформацію, звернення (у т.ч. на Гарячу лінію міста), реєстрації електронних петицій або підписи під ними тощо.

Водночас у ГО “Плато” припускають, що фактор війни негативно вплинув як на активність громадян у використанні таких інструментів, так і на готовність органів місцевого самоврядування реагувати на існуючі запити. 

“Війна сприяє розвитку культури волонтерства та благодійності, але водночас відкидає нас на декілька кроків назад у впровадженні партисипативних практик, орієнтованих на вирішення локальних проблем” — пояснює координаторка проєктів організації Анжеліка Зозуля.

Проактивно налаштованих львів’ян та вимушено переміщених осіб, що переїхали до громади з початком російської агресії, запрошують висловити свою думку, пройшовши кількахвилинне опитування за посиланням

Заповнити анкету можна до 1 жовтня.

Усі відповіді будуть узагальнено та передано на опрацювання експертам проєкту. На цій основі будуть напрацьовані рекомендації для органів місцевого самоврядування

Опитування проводиться ГО “Плато” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині підготували 40 арттерапевтів для роботи з дітьми, які постраждали від наслідків війни

На Закарпатті триває адвокаційний проєкт з підвищення обізнаності прав серед ВПО

В Україні розпочинається програма відновлення і підтримки жінок від ГО «Так Штаб»

Планування розвитку Зазим’я: від соціального захисту до економічного зростання

Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я