Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва

Щодватижні Клуб збиратиметься на тематичні зустрічі, під час яких можна буде поглибити знання про функціональне озеленення та природоорієнтовані рішення, навчитися підбирати рослини та організовувати ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

йй
Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва

Щодватижні Клуб збиратиметься на тематичні зустрічі, під час яких можна буде поглибити знання про функціональне озеленення та природоорієнтовані рішення, навчитися підбирати рослини та організовувати догляд за ними. Ініціатива належить ГО “Плато”.

До участі у Клубі міського садівництва запрошуються львів’яни та внутрішньо переміщені особи, що раніше замислювалися про город на балконі, квітник поруч із будинком або альпійську гірку на подвір’ї школи, але не знали з чого почати. У змішаному форматі – через теорію та практичні вправи – учасники зможуть набути нових знань та впевненості у взаємодії з рослинами. 

Очікується, що з червня до жовтня відбудеться  10 занять Клубу, тривалістю до 2,5 годин кожне. Усі зустрічі проходитимуть у просторі міського садівництва та городництва “Розсадник”  (парк “Залізна Вода”, між вулицями Мушака та Дібровна).

Під час формування програми будуть враховані запити, питання та побажання, вказані на момент реєстрації. Зголоситися до участі можна, заповнивши форму за посиланням.

З питань додаткової інформації можна звертатися на електронну адресу [email protected].

Зустрічі Клубу міського садівництва проводитимуться у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст анонсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"