Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва

Щодватижні Клуб збиратиметься на тематичні зустрічі, під час яких можна буде поглибити знання про функціональне озеленення та природоорієнтовані рішення, навчитися підбирати рослини та організовувати ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

йй
Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва

Щодватижні Клуб збиратиметься на тематичні зустрічі, під час яких можна буде поглибити знання про функціональне озеленення та природоорієнтовані рішення, навчитися підбирати рослини та організовувати догляд за ними. Ініціатива належить ГО “Плато”.

До участі у Клубі міського садівництва запрошуються львів’яни та внутрішньо переміщені особи, що раніше замислювалися про город на балконі, квітник поруч із будинком або альпійську гірку на подвір’ї школи, але не знали з чого почати. У змішаному форматі – через теорію та практичні вправи – учасники зможуть набути нових знань та впевненості у взаємодії з рослинами. 

Очікується, що з червня до жовтня відбудеться  10 занять Клубу, тривалістю до 2,5 годин кожне. Усі зустрічі проходитимуть у просторі міського садівництва та городництва “Розсадник”  (парк “Залізна Вода”, між вулицями Мушака та Дібровна).

Під час формування програми будуть враховані запити, питання та побажання, вказані на момент реєстрації. Зголоситися до участі можна, заповнивши форму за посиланням.

З питань додаткової інформації можна звертатися на електронну адресу [email protected].

Зустрічі Клубу міського садівництва проводитимуться у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст анонсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Миколаївська громада завершила розробку стратегії розвитку та плану заходівз її реалізації

Упорядкована нормативно-правова база та інструменти участі — невід’ємні у процесі інтеграції ВПО

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях

Суспільний запит на відповідальність за воєнні злочини: засади міжнародного права

«Разом ми – Шелтер»: на Київщині відремонтували заклад «Зоряний», де живуть вимушені переселенці

Що Україна вже зробила для вступу в ЄС: сфера довкілля та зміна клімату