Лікування для ефективності місцевих фінансів

Продовжила роботу Експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР), підтримавши 31 січня 2019 р. своїм рішенням резолюцію перших загальноміських громадських слухань ...

Додано:
frgn

фрм
Лікування для ефективності місцевих фінансів

Продовжила роботу Експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР), підтримавши 31 січня 2019 р. своїм рішенням резолюцію перших загальноміських громадських слухань (обговорень) з питань ефективності та прозорості бюджетного процесу у м. Миколаєві 2017-19р.

Фото-звіт 

 Далі з відкритим зверненням виступив Координатор ініціативної групи з підготовки та проведення громадських слухань, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та заступника голови ЕГР Михайло Золотухін:

«Шановні друзі! Дякуємо всім, хто взяв участь у перших загальноміських громадських слуханнях з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєві 2017-2019 р., що відбулися 26 січня 2019 р. та запрошуємо до подальших спільних кроків для більш ефективного, прозорого та корисного для миколаївців бюджетного процесу! #Миколаїв #міськарада #громада #бюджет

Нас зареєструвалось 65 мешканців з мандатом учасника слухань. Тому у відповідності до Положення про Громадські слухання в м. Миколаєві ми провели громадські обговорення. Але статус громадського обговорення нас не засмутив та ми продовжуємо наш шлях до успішного міста Миколаєва!

Повідомляємо, що для того, щоб нас почули у мерії 31 січня 2019 року Експертно-громадська рада Виконавчого комітету миколаївської міської ради (далі ЕГР) підтримала Резолюцію громадських слухань (обговорень) з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєві 2017-2019 р.

Таким чином, ще і рішенням ЕГР, як громадським дорадчим органом при виконкомі Миколаївської міської ради, що діє відповідно до Статуту міста Миколаєва, ми вирішили представниками громади міста – ми плануємо залучити місцевих посадовців і депутатів до імплементації національних реформ в інтересах громадян. А саме :

По-перше, підтримали висновки експертів – представників організацій, що проведено учасниками Експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради у 2017-2018 роках та виступи експертів у темі слухань та мешканців міста;

По-друге, рекомендували органам місцевого самоврядування м. Миколаєва, комплекс заходів з налагодження більш ефективної, демократичної та корисної мешканцям системи фінансового менеджменту у м. Миколаєві на основі вимог чинного законодавства України.

З величезною повагою, Михайло Золотухін, Координатор ініціативної групи з підготовки та проведення громадських слухань, Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколлаєва» та заступник голови ЕГР …»

Офіційна інформація про засідання ЕГР 31 січня 2019 р  на  .

Пост-реліз громадських слухань (обговорень) з лінками на скани Резолюції та протоколу  

Прес — служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

_____________________________________________________________

Адвокаційна кампанія здійснюється при координації проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) на тему: «Від цілісності до ефективності місцевих бюджетів 4 областей України» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Мета проекту: Запровадити міжнародні стандарти прозорого та підзвітного процесу бюджетування у принаймні 16-х пілотних місцевих громадах (містах регіонального значення та  об’єднаних територіальних громадах) в 4-х областях півдня та сходу України.

Партнери проекту: ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»; ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» (м Херсон); ГО «Кризовий медіа — центр «Сіверський Донець» (Сєверодонецьк).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як протистояти пропаганді і дбати про медіагігієну: в Краматорську відкрили «Пропагандаріум»

Громади Харківщини отримали гранти на розвиток первинної медицини - список переможців

Медіа-гігієна та критичне мислення: в Рівному обговорювали, як протидіяти російській пропаганді

У Богуславі відзначили 140-ву річницю з Дня народження Симона Петлюри

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді