Лестер Соломон, Кен Філіпс, Ярослав Грицак – хто ще зі спікерів на Форумі?

Вже скоро – 17 грудня Форум розвитку громадянського суспільства України «Імунітет до ілюзій». Вперше Форум відбудеться у вигляді Всеукраїнського телемарафону, який об’єднає всі регіони країни. 25 ...

Додано:
ednannia

форум єднання
Лестер Соломон, Кен Філіпс, Ярослав Грицак – хто ще зі спікерів на Форумі?

Вже скоро – 17 грудня Форум розвитку громадянського суспільства України «Імунітет до ілюзій». Вперше Форум відбудеться у вигляді Всеукраїнського телемарафону, який об’єднає всі регіони країни. 25 комунікаційних платформ у всіх регіонах України (24 області та Крим) сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє єдність у часи непевності.

Реєструйтеся за посиланням https://forum.ednannia.ua/.        

Спікери:

Знайомимо вас з  міжнародними спікерами, з якими зможете поспілкуватися на Форумі і дізнатися про нестандартні джерела пошуку фінансування:

  • Доктор Лестер М. Саламон, заслужений професор Університету Джонса Гопкінса, понад 600 розробок унікальних некласичних способів забезпечення сталого фінансування по всьому світужї;
  • Джеймс Маговен, Координаційний директор European Community Foundation Initiative, наразі присвятив своє життя розвитку філантропії та філантропічних організацій/екосистем;
  • Кен Філіпс, успішний фандрайзер, автор книги «Лідерство у фандрайзингу».

Facebook-публікація 940x788  пікс - Instagram-публікація (7)

За сприяння партнерів Західноукраїнського ресурсного центру на Форумі відбудеться діалог між Ярославом Грицаком та Яніною Соколовою. Науковець і журналістка, «публічний інтелектуал» та громадська діячка разом спробують розкрити систему цінностей громадського сектору. Це буде дуже відверта розмова про те, яких ціннісних змін ми потребуємо?

Facebook-публікація 940x788  пікс (26)

І традиційно ви зможете поспілкуватися з представниками донорських організацій, які поділяться своїми проєктами та пріоритетами у співпраці з громадянським суспільством. Серед представників: Програма розвитку ООН, Корпус Миру США, Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні, Міжнародний Фонд «Відродження», Британська Рада в Україні, Європейський фонд за демократію, Український культурний фонд, Дім Європи, Інфоцентр Еразмус+ та Європейський корпус солідарності для молоді та молодіжних організацій в Україні, Посольство Канади в Україні, Польська гуманітарна акція,  Агентство США з міжнародного розвитку.

Тема Форуму «Імунітет до ілюзій». Ми переживаємо період нових викликів та трансформацій. 2020 рік все драматично змінив. Громадянське суспільство не може лишатися поза цими процесами, в своїй бульбашці та ілюзіях, що світ повернеться і буде як раніше. Ми запрошуємо формувати імунітет до нових викликів та змін, імунітет, який допоможе зміцнитися та бути стійким в нових реаліях.

Серед тематичних блоків: стратегії відповіді на COVID-19; ролі та місії ОГС у формуванні ВВП країни як «доданої вартості» громадянського суспільства; як запобігти згортанню демократії; чи може громадянське суспільство повернути Крим на мапи України, а також поговоримо про Білорусь в контексті перспектив для України.

Формат:

Цьогоріч Форум відбуватиметься у змішаному онлайн-офлайн форматі.

Всі активності Форуму будуть відображені та транслюватимуться на єдиній онлайн платформі https://forum.ednannia.ua/.

Разом з тим до Форуму можна долучитися офлайн у 24 містах України (Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Краматорськ (Донецька обл.), Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк (Луганська обл), Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів). Представники спільноти Криму презентують свій майданчик у Києві. 

Кількість учасників офлайн буде обмежена відповідно до встановлених урядом зон карантину.

Програма:

Кожен з регіональних партнерів  готує свою окрему програму на місцях відповідно до запиту та зацікавленості своєї громади. Основна сцена Форуму планується у Києві. Ключова подія кожного регіону, а також усі київські заходи будуть транслюватися у прямому ефірі. Таким чином ми створимо Форум єдності українського громадянського суспільства. Стежте за онлайн платформою, де скоро з’явиться розклад усіх активностей Форуму.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році