Київський метрополітен передумав купувати сумнівні антисептики після розслідування WikiInvestigation

Після розслідування WikiInvestigation та відповідного розголосу Комунальне підприємство “Київський метрополітен” розірвало угоду на постачання антисептиків з фірмою, яку підозрюють у продажу ...

32_main
Київський метрополітен передумав купувати сумнівні антисептики після розслідування WikiInvestigation

Після розслідування WikiInvestigation та відповідного розголосу Комунальне підприємство “Київський метрополітен” розірвало угоду на постачання антисептиків з фірмою, яку підозрюють у продажу контрафактних антисептиків дитячій лікарні на Житомирщині.

Як стало відомо з системи публічних закупівель Прозорро, між укладанням угоди та її розірванням минуло 19 днів.

Громадський детектив проекту зробив розслідування про цю закупівлю у день підписання угоди – 1 червня.

Додамо, що у цієї фірми антисептики встигла купити Укрпошта, Южно-Українська АЕС НАЕК “Енергоатом”, Одеська залізниця та  низка дитячих дошкільних і санаторних закладів на Житомирщині.

Нагадаємо, у у розслідуванні “Метрополітен Києва купив антисептики у ТОВки, яку підозрюють у продажу підробок”, що розміщене на платформі WikiInvestigation, йшлося про те, що 1 червня КП “Київський метрополітен” купив дезінфекційний засіб КЛІН СТРІМ у фірми, яка фігурує в кримінальному провадженні поставками підроблених антисептиків до Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. 

Крім того на сайті Прозорро в інформації про предмет закупівлі було вказано, що товар має бути зареєстрований в Державному реєстрі дезінфекційних засобів МОЗ України, одначе в укладеному договорі це речення пропустили.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку