Київські пластуни створили скретч-мапу для маленьких благодійників

 18 грудня 2020 року відбулася презентація проєкту «50 Добрих Справ» від київського осередку скаутської організації «Пласт» за сприяння Благодійного фонду «Zagoriy Foundation».Пластуни презентували ...

IMG_20201218_132615_998-01
Київські пластуни створили скретч-мапу для маленьких благодійників

 18 грудня 2020 року відбулася презентація проєкту «50 Добрих Справ» від київського осередку скаутської організації «Пласт» за сприяння Благодійного фонду «Zagoriy Foundation».

Пластуни презентували оригінальну скретч-мапу, яка у форматі гри допоможе дітям змалечку прищеплювати бажання робити добрі справи щодня.

Презентація проекту недарма приурочена до дня найулюбленішого дитячого благодійника – Святого Миколая, адже за життя майбутній Святий таємно і від щирого серця роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – милосердя. 

«Ми вклали у створення мапи усю нашу любов до дітей, а також досвід і знання багатьох поколінь волонтерів, які вже понад 100 років присвячують свій час вихованню свідомих, відповідальних, повновартісних громадян. Нашою метою є показати дітям, що благодійність може бути різною, а займатись нею можна хоч щодня, головне – отримувати від цього задоволення», – коментує координаторка проєкту «50 добрих справ» Леся Іващенко.

_OB_9149

Мета проєкту – допомогти маленьким благодійникам та благодійницям дізнатись про 50 способів зробити добре діло і закарбувати свій успіх на скретч-мапі.

Більшість завдань будуть цікавими дітям 6-10 років, що починають пізнавати світ і люблять навчатися новому.

Мапа має 3 рівні складності: деякі з них дитина може виконати самостійно (наприклад «розпитай бабусь і дідусів про їх дитинство», «розвесели когось, хто сумує»), з деякими – знадобиться підтримка і допомога дорослих (наприклад «зроби годівничку для птахів», «посади у дворі дерево, або квіти»).

Завдяки фінансовій підтримці Zagoriy Foundation, перші 1500 примірників будуть безкоштовно розповсюджені серед маленьких киян. Замовлення можна буде здійснити на сайті проєкту http://50goodthings.com/.  Ті учасники акції, які виконають усі 50 добрих справ і надішлють фото скретч-мап з усіма виконаними завданнями до 17 травня 2021 року на адресу організатора акції отримають «диплом благодійника», спеціальну відзначку акції та заохочувальний приз від партнера акції – Центру публічної інформації та комунікації КМДА.

Організатори впевнені, що реалізація проєкту допоможе батькам змалечку навчати дітей культури благодійності.

_OB_9128

Підтримати ініціативу можна замовивши мапу для своєї дитини та лишивши відгук на своїх сторінках з відміткою @kyiv.plast та хештегом #50добрихсправ. Історії маленьких благодійників та благодійниць будуть висвітлюватися на сторінках організації.

Про перебіг проєкту та великі справи маленьких благодійників читайте в соціальних
мережах https://www.facebook.com/Kyiv.Plast , https://www.instagram.com/kyiv.plast/


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Чому під час війни треба говорити про культуру або незручна спадщина: ХОДА

Як відновити українську медицину після Перемоги?

Підсумки реалізації проєкту "Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча»

На Закарпатті стартувала виставка “ЕВАКУЙОВАНІ” та аукціон на користь ЗСУ

The Educational Equality Institute пропонує безкоштовні IT курси для українців/ок

Рятуємо разом: 239 родин з дітьми Херсонщини отримали допомогу у листопаді