Курси першої сантехнічної допомоги

Опануйте навички, які потрібні саме зараз. І що важливо – безкоштовно!В часи війни ми маємо вміти давати собі раду й допомагати іншим. Коли виклик сантехніка стає надскладною задачею, ви можете ...

Додано:
Ushakova

EdUP - Курси сантехдопомоги1-2
Курси першої сантехнічної допомоги

Опануйте навички, які потрібні саме зараз. І що важливо – безкоштовно!

В часи війни ми маємо вміти давати собі раду й допомагати іншим. Коли виклик сантехніка стає надскладною задачею, ви можете навчитися робити елементарні речі самостійно.

Підключити змішувач, пральну машину чи бойлер, встановлювати раковину, або ж швидко виправити проблему водопостачання – це вам під силу!

Якщо ви є внутрішньо переміщеною особою, зверніться до найближчого заклау профтехосвіти, який бере участь у цій ініціативі, і запишіться на безкоштовні експрес-курси з першої сантехнічної допомоги. Перелік закладів можна переглянути на сайті www.edup.org.ua за посиланням (за виключенням закладів у регіонах, де йдуть активні бойові дії).

«Виявляється, це реально і зовсім не складно. За півтори години ми встигли прослухати теорію та пройшли практику: встановили умивальник, замінили змішувач, почистили сифон та поміняли душ. Звичайно, під керівництвом майстра. У результаті у нас з’явилося відчуття впевненості – у разі потреби я зможу допомогти не лише своїй родині, але й будь кому, хто потребуватиме такої допомоги», – ділиться враженнями Юлія Єпіфанова, яка вже пройшла експрес-курс у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту.

Ініціатива україно-швейцарського Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP).

 

 


Тематика публікації:         

Останні публікації цього розділу:

Чому під час війни треба говорити про культуру або незручна спадщина: ХОДА

Як відновити українську медицину після Перемоги?

Підсумки реалізації проєкту "Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча»

На Закарпатті стартувала виставка “ЕВАКУЙОВАНІ” та аукціон на користь ЗСУ

The Educational Equality Institute пропонує безкоштовні IT курси для українців/ок

Рятуємо разом: 239 родин з дітьми Херсонщини отримали допомогу у листопаді