Курси першої сантехнічної допомоги

Опануйте навички, які потрібні саме зараз. І що важливо – безкоштовно!В часи війни ми маємо вміти давати собі раду й допомагати іншим. Коли виклик сантехніка стає надскладною задачею, ви можете ...

Додано:
Ushakova

EdUP - Курси сантехдопомоги1-2
Курси першої сантехнічної допомоги

Опануйте навички, які потрібні саме зараз. І що важливо – безкоштовно!

В часи війни ми маємо вміти давати собі раду й допомагати іншим. Коли виклик сантехніка стає надскладною задачею, ви можете навчитися робити елементарні речі самостійно.

Підключити змішувач, пральну машину чи бойлер, встановлювати раковину, або ж швидко виправити проблему водопостачання – це вам під силу!

Якщо ви є внутрішньо переміщеною особою, зверніться до найближчого заклау профтехосвіти, який бере участь у цій ініціативі, і запишіться на безкоштовні експрес-курси з першої сантехнічної допомоги. Перелік закладів можна переглянути на сайті www.edup.org.ua за посиланням (за виключенням закладів у регіонах, де йдуть активні бойові дії).

«Виявляється, це реально і зовсім не складно. За півтори години ми встигли прослухати теорію та пройшли практику: встановили умивальник, замінили змішувач, почистили сифон та поміняли душ. Звичайно, під керівництвом майстра. У результаті у нас з’явилося відчуття впевненості – у разі потреби я зможу допомогти не лише своїй родині, але й будь кому, хто потребуватиме такої допомоги», – ділиться враженнями Юлія Єпіфанова, яка вже пройшла експрес-курс у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту.

Ініціатива україно-швейцарського Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP).

 

 


Тематика публікації:         

Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на серію воркшопів та закритих зустрічей з відбудови та розвитку власних ресурсів під час війни

«Своїм прикладом хочу показати, як можна допомагати»: дніпровський музикант евакуює людей із Донеччини

А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

Рятувальники Дружківської громади отримали спеціалізоване обладнання для роботи під час війни

Проєкт «Добрі сусіди – одна країна» підготував серпневу навчальну кампанію

«Оперативна допомога при посттравматичному стресовому розладі» — новий серіал на Дія.Цифрова освіта