Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Навчальна програма з розвитку підприємницьких та лідерських навичок для дівчат Girls Go Circular (GGC) продовжує роботу в Україні. Перші два тренінги у 2024 році відбулись для майже 80 учениць міста ...

24_02_16_Ірпінь_GGC
Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Навчальна програма з розвитку підприємницьких та лідерських навичок для дівчат Girls Go Circular (GGC) продовжує роботу в Україні. Перші два тренінги у 2024 році відбулись для майже 80 учениць міста Ірпінь, Київської області.

Робота в групах, тренінг GGC у місті Ірпінь, лютий 2024 року

Робота в групах, тренінг GGC у місті Ірпінь, лютий 2024 року

Учасниці тренінгів ознайомилися із основними принципами безпеки в інтернеті, мереживним етикетом, економікою замкненого циклу та відповідального споживання. Такі заходи дають можливість дітям отримати навички з ведення бізнесу та підприємництва, а також розвинути креативність, лідерство та навички комунікації.

«Навчальна ініціатива GGC дає можливість повірити в себе, і усвідомити, що точні науки можуть дати фундамент до успішної реалізації найсміливіших кар’єрних і бізнес амбіцій», – розповідає про проєкт Ірина Демко, проєктна менеджерка Junior Achievement Ukraine. -

За результатами навчання учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу в межах курсу GirlsGoCircular.

24_02_16_Ірпінь_GGC_3

У 2024 році організатори планують охопити офлайн навчанням понад 1500 учасниць з Вінницької, Одеської, Тернопільської, Івано-Франківської, Сумської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Київської областей.

Girls Go Circular – це освітній проєкт, що фінансується ЄС і навчає дівчат віком 14-19 років з усієї Європи цифровим та підприємницьким навичкам за допомогою програми онлайн-навчання про циркулярну економіку. В основі проєкту лежить Циркулярний навчальний простір (CLS) – платформа онлайн-навчання, яка пропонує студентам можливість поглибити свої знання про циркулярну економіку, набуваючи при цьому цифрових компетенцій.

Вручення сертифікатів після тренінгу з циркулярної економіки, Ірпінь, лютий 2024 року

Вручення сертифікатів після тренінгу з циркулярної економіки, Ірпінь, лютий 2024 року

В Україні програма GGC впроваджується, крім використання платформи онлайн-навчання, шляхом проведення одноденних офлайн-тренінгів. Тренери JA Ukraine з отриманої методичної підтримки розробили навчальні курси з циркулярної економіки для проведення відповідних тренінгів.

Ініціатива Girls Go Circular розпочалась у 2020 році з пілотного проєкту в шести європейських країнах – Болгарії, Греції, Італії, Португалії, Румунії та Сербії. У 2021 році до проєкту приєдналися Угорщина, Північна Македонія та Польща; у 2022 році Girls Go Circular розширився ще на три країни – Литву, Словенію та Україну, збільшивши загальне охоплення до 12 європейських країн.

 

Довідка:

Проєкт сприяє досягненню цілей політики гендерної рівності та, зокрема, Дії 13 Плану дій з цифрової освіти на 2021-2027 роки – Заохочення участі жінок у STEM. Проєкт Girls Go Circular координується EIT RawMaterials за підтримки EIT Community та Генерального директорату з питань освіти, молоді, спорту та культури (DG EAC).

Навчання в Україні проводиться викладачами організації Junior Achievement Ukraine. Це неприбуткова громадська організація, провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement, що веде свою діяльність з 1919 року у понад 100 країнах світу. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»