Курс з Петриківського розпису – навчання, розвиток, самовдосконалення

Чим курс з Петриківського розпису відрізняється від одноразового майстер-класу? Навчальний курс - це поступове набуття нової навички, розвиток таких якостей, як наполегливість, сила волі, ...

Додано:
SOSSHTAB

петр1
Курс з Петриківського розпису – навчання, розвиток, самовдосконалення

Чим курс з Петриківського розпису відрізняється від одноразового майстер-класу? 

Навчальний курс – це поступове набуття нової навички, розвиток таких якостей, як наполегливість, сила волі, цілеспрямованість. А ще – відчуття контролю і самоповаги, коли добре виходить щось нове.

Саме тому для нас важливо було зробити саме курс з Петриківського розпису, в якому б учасниці вивчили цей вид декоративно-ужиткового мистецтва від найпростіших мазків до першої якісної роботи.

Позаду два курси по 10 занять. Більше 40-ка людей, які відвідали кілька занять, тепер знають, що являє собою наша культурна спадщина Петриківка. Більше 25 людей пройшли весь шлях від найпростіших мазків до повноцінної випускної роботи. 

Хтось завдяки нашим курсам втілив напівзабуту дитячу мрію, хтось знайшов нове хобі. Хтось малює тільки на зустрічах у нашому соціально-культурному центрі, хтось – кожної вільної миті.

Більшість наших учасниць – внутрішньо переміщені особи. Тож було б злочином не скористатися тим, що доля звела нас усіх саме у Хмельницькій області, батьківщині ще одного унікального виду розпису – Самчиківського. Адже він охороняється державою як культурна спадщина. Екскурсія у Самчики і знайомство з майстром Віктором Раковським стали яскравою незабутньою подією для всіх нас. 

Сьогодні як ніколи важливо підтримувати українську культуру. Демонструвати на весь світ її унікальність і самобутність. Популяризувати, поширювати, робити актуальною і модною! І саме завдяки таким курсам це стає можливим. Саме через занурення у світ народного мистецтва, пропустивши через себе кольори, форми й образи, через помилки і вдосконалення навички ми стаємо дотичними до національного підсвідомого. Ми самі стаємо частиною культури. 

Соціально-культурний центр “Подвір’я” розташований за адресою м.Кам’янець-Подільмький, вул. Лесі Українки, 99, м. Кам’янець-Подільський.

Проведення другого курсу з Петриківського розпису у Соціально-культурному центрі “Подвір’я” стало можливим у межах програми Єднання заради дії, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю БО “БФ “СОС ШТАБ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОБОРОНИ” та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

 Дизайн без названия (3) Дизайн без названия (4) петр2 петр3 петр5петр6


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи