Курс про перевірку інформації в інтернеті на ВУМ online

На платформі громадянської освіти ВУМ online стартував новий курс «Верифікація в Інтернеті». Курс допоможе перевіряти та критично осмислювати потоки інформації, якими перевантажені користувачі ...

Додано:
VUMonline

16128182_10211874292636563_1797623852_n
Курс про перевірку інформації в інтернеті на ВУМ online

На платформі громадянської освіти ВУМ online стартував новий курс «Верифікація в Інтернеті». Курс допоможе перевіряти та критично осмислювати потоки інформації, якими перевантажені користувачі інтернету.

Автори курсу:

  • Віталій Мороз – медіа-тренер, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна“, співзасновник проекту для перевірки інформації Verify. Здобув освіту в Києво-Могилянській Академії та університеті Emerson College в Бостоні.
  • Михайлина Скорик – медіа-тренер, в минулому – головний редактор сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випусковий редактор на телеканалах “1+1”, «Business», ТРК «Україна». Закінчила Інститут журналістики КНУ імені Шевченка та Школу журналістики DFJ в Києво-Могилянській Академії.

Сьогодні інформація – це  інструмент впливу на населення. Перевіряти інформацію є важливим вмінням для свідомого громадянина. Під час курсу викладачі допомагають сформувати практичні навички для перевірки інформації в інтернеті: як розпізнати фейкову інформацію, як перевірити джерело фото та відео матеріалів, як користуватися геолокацією для перевірки місця події, як знайти архівну інформацію про користувачів мережі та багато інших.

Курс буде корисним для активних громадян, що зацікавлені у контролі інформаційного простору, та особливо для журналістів, редакторів, інших працівників медіа. Якщо ви звикли ставити під сумнів гучні заяви публічних осіб, але не знаєте як їх перевіряти, долучайтеся до навчання!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку