Курс — на навчання! На Європейському Просторі стартують 3 онлайн-курси

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства на платформі Європейський Простір запускає он-лайн курси для громадських організацій. Перший курс, присвячений дизайну, допоможе громадським ...

41408208_2006911612664665_4884354194762366976_o
Курс — на навчання! На Європейському Просторі стартують 3 онлайн-курси

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства на платформі Європейський Простір запускає он-лайн курси для громадських організацій.

Перший курс, присвячений дизайну, допоможе громадським організаціям створити власну візуалізацію та бренд -айдентику.

Автор курсу  “Бренд-айдентика”Олександр Трегуб, дизайнер, засновник школи дизайну та програмування Projector і видавництва Telegraf.design, куратор Visual Communications Professium. Курс включає 5 відео-лекцій (до 15 хвилин).

За темою підготовлено широкий перелік додаткових ресурсів, практичні презентації та toolkits. Також є опція прослухати подкасти лекцій.

Запрошуємо уже зараз пройти навчання та отримати Сертифікат!

Невдовзі на EUProstir стартують ще 2 онлайн-курси:

  • Курс “Інформаційні кампанії” —  авторка Анастасія Нуржинська, магістр юридичної журналістики з понад 15-річним досвідом роботи у сфері комунікацій та зв’язків з громадськістю.
  • Курс “Основи копірайтингу” —  авторка Юлія Колесник, копірайтер, має понад 10 років досвіду роботи в рекламі та комунікаціях (агентства Fedoriv, BBDO Ukraine, Cheil Ukraine та інші).

Громадські організації, які пройдуть усі три он-лайн курси, зможуть подати свої ідеї інформаційних кампаній для подальшої експертної підтримки.  

Чекайте на новини щодо навчальних можливостей.  Аби завжди залишатись поінформованими — підписуйтесь на розсилку EUProstir  

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Громадська організація «МАРТ» розпочинає реалізацію проекту «Права дитини в Чернігівській області»

У Сєвєродонецьку молодь розробляє проекти, які покращать життя міста

У столичній юстиції провели День відкритих дверей

Парламент планує звільнити Україну від реклами тютюну

РПР вимагає від Вищої кваліфкомісії суддів забезпечити прозорий та справедливий відбір суддів до Антикорупційного і Верховного судів

Цілісність застосування ПЦМ підвищить ефективність місцевих бюджетів