Кримчани мають право знати

«Кримчани мають право знати!» - під такою назвою на минулих вихідних з ініціативи громадського об'єднання «Вільний Крим» відбувся семінар для кримських незалежних активістів і блогерів.В ході ...

Додано:
Vitalii Khomutov

IMG-7340
Кримчани мають право знати

«Кримчани мають право знати!» – під такою назвою на минулих вихідних з ініціативи громадського об’єднання «Вільний Крим» відбувся семінар для кримських незалежних активістів і блогерів.

В ході семінару розглянули питання тиску на активістів, впливу медіаграмотності на місцеву громаду, нові медіа-інструменти, правила і поради для роботи в соціальних мережах, залучення аудиторії, роль громадськості у відстоюванні екології Криму.

З двох десятків активістів, які взяли участь у заході, всі були єдині в одному – в Криму потрібно відновлювати громадянське суспільство. Нехай воно буде слабке, нехай воно буде нечисленне, але воно потрібне, щоб хоч якось протистояти системному придушенню прав і свобод кримчан.

Особливу увагу приділили проблемі боротьби з інакомисленням в Криму, бо з нею стикається кожен незалежний активіст.

«Якщо ви сьогодні активно проявіть свою громадянську позицію, яка не співвідноситься з позицією влади, то відразу ж потрапите в поле зору силових структур», – зазначив учасник семінару активіст Сергій Акімов.

Окрему дискусію викликала тема відстоювання інтересів екології Криму. Активіст Андрій Коробка розповів про нові технології в цьому напрямку, які поки залишаються незатребуваними. При цьому йде погіршення якості води, грунтів та повітря в Криму. Півострів на межі екологічного лиха.

За підсумками семінару прийнято рішення формувати кримську команду незалежних активістів і блогерів, здатну не тільки висвітлювати проблеми, а й відстоювати права і свободи кримчан.

Керівник громадського руху «Вільний Крим» Віталій Хомутов


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE