Краудфандинг для нашої перемоги

Феномен цієї страшної війни - включеність кожного українця/українки у наближення нашої перемоги. Майже кожний/кожна волонтерить. Хто не волонтерить, перераховує кошти на дуже потрібні штуки для ЗСУ. ...

Додано:
kznanna

310531795_760850035356603_6738228256061318846_n
Краудфандинг для нашої перемоги

Феномен цієї страшної війни – включеність кожного українця/українки у наближення нашої перемоги. Майже кожний/кожна волонтерить. Хто не волонтерить, перераховує кошти на дуже потрібні штуки для ЗСУ. Діти печуть печиво, роблять поробки, малюють, жінки готують закрутки, заготовки, плетуть сітки, шиють в’яжуть. Кожний в своїх професійних заняттях шукає можливостей наближення перемоги.

За останні 7 місяців в нашій країні зареєстровано понад 2000 неприбуткових громадських організацій та благодійних фондів. Активні громадяни правильно розуміють, що офіційне оформлення юридичної особи – неприбуткової організації, дає змогу залучати ресурси для надання гуманітарної допомоги постраждалому від війни цивільному населенню, загонам тероборони, надавати будь якої можливої та потрібної підтримки українським захисникам та захисницям ЗСУ.

Окремо зазначимо про діяльність українських винахідників, інженерів та розробників для ОПК, що вже мають значні успіхи та прототипи нових засобів враження ворога, бойового захисту та розвідки. Для запуску та масового виготовлення їх потрібні значні кошти. Державна політика інновацій у стані формування, тому запровадження таких вкрай необхідних рішень щодо враження і захисту, що наближатимуть нашу перемогу та збережуть безліч життів відкладається на певний час. Через брак коштів і ще на певний час. Що робити?

Краудфандинг!

Цей інструмент залучення коштів працює успішно по всьому світі і в Україні. Краудфандінг — це спільне фінансування проектів, в яких створюється новий продукт.

У мирний час це могло бути щось матеріальне, як книга, корисний додаток чи техника, або нематеріальне — кіно або послуга. Той, хто фінансує, може бути одночасно і покупцем продукту, і спонсором, інвестором. Головне завдання проекту — зацікавити спонсорів ідей – бекерів, для того, щоб вони надали грошей.

Проекти запускаються на тематичних краудфандингових сайтах – платформах, де автори представляють свої ідеї, а народні спонсори вносять свої гроші, підтримуючи ці проекти.Для того щоб збір грошей був прозорим, проекти повинні відповідати правилам платформи: перевірені автори отримують гроші, а спонсори — продукт.

Відомі міжнародні платформи — Indiegogo, Кікстартер, Fundly та інші

та, українські RazomGo та Спільнокошт, Peoples project та інші, що відрізняються одна від одної пріоритетними напрямами зборів.

Так, платформа Peoples project. Всеукраїнський центр волонтерів – створена некомерційною та неприбутковою організацією «Народний проект» – це об’єднання волонтерів та небайдужих людей, які спів координують свої зусилля заради соціальних проектів та допомоги Народу України. В роботі «Народного проекту» беруть участь тисячі волонтерів та благодійників з усієї України та за її межами. За весь час діяльності ними реалізовано понад 100 благодійних проектів, із загальним бюджетом понад 100 мільйонів гривень. Реалізують благочинні проекти у галузі оборони, медицини та суспільних ініціатив. Наразі на платформі 130 проектів – зборів. Проекти стосуються матеріального забезпечення армійських підрозділів, медичних центрів, лікування поранених бійців та інших благодійних проектів, ми намагаємося розвивати та підтримувати перспективні розробки та соціальні ініціативи, які стануть в нагоді нашій країні і хоч трошки змінять життя людей на краще. Вони вже збирають на бойові дрони для наступу на Херсон, на потужні багатоцільові комплекси БПЛА, пальне, бойові автомобілі, одяг та захист для військових.

Перейшовши за посиланнями в пості ви зможете детальніше познайомитись й підтримати або розмістити свої краудпроекти, що пришвидшують нашу перемогу! Потрібна консультація з приводу краудфандингу, звертайтеся за контактами у профілі https://www.facebook.com/Prgrf/.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії