Красноріченська громада отримала свій Статут

В грудні 2021 року відбулося засідання чергової 22 сесії Красноріченської селищної ради, до порядку денного якої було включено питання затвердження Статуту територіальної громади. Депутати затвердили ...

Додано:
lekotan

pexels-engin-akyurt-3228878
Красноріченська громада отримала свій Статут

В грудні 2021 року відбулося засідання чергової 22 сесії Красноріченської селищної ради, до порядку денного якої було включено питання затвердження Статуту територіальної громади. Депутати затвердили Статут та нарешті мешканці отримали регламентовані механізми демократії участі та можливість відпрацьовувати їх  на практиці!

 Нагадуємо, що над Статутом працювала відповідна Робоча група, до складу якої входили представники Красноріченської селищної ради, громадськості та експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини». Проєкт розроблявся з урахуванням законодавства України, Методичних рекомендацій Міністерства розвитку громад та територій від 2019 р. та включає багато положень, які забезпечують прозорість та відкритість процедур у вирішенні питань місцевого значення. Додатками до статуту є положення про громадські слухання, місцеві ініціативи, загальні збори, публічні консультації, громадську експертизу та електронні петиції. Вітаємо громаду, але далі необхідно забезпечити необхідні умови для того, щоб цей документ ефективно працював на розвиток громади.

#IRF

 Діяльність проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Розбудова ефективних моделей запобігання та врегулювання конфліктів у територіальних громадах Луганщини в процесі проведення реформ» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни