Краснопільський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Нещодавно  представниками громадськості освітян та органів місцевого самоврядування , що стали учасниками першої  з серії на робочих нарад у старостинських округах за результатами аудиту коаліції ...

Додано:
frgn

IMG_20201223_091549-768x576
Краснопільський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Нещодавно  представниками громадськості освітян та органів місцевого самоврядування , що стали учасниками першої  з серії на робочих нарад у старостинських округах за результатами аудиту коаліції #ГромадськаПрефектура.

Відбулась відверте обговорення виявлених викликів забезпечення якісними освітніми послугами дітей оновленій селищній громади, зокрема щодо джерел ресурсів для формування сучасного рівня садочків та шкіл Краснопільської сільради, яку разом з Димирівською, Ташинською, Щасливівською та Краснянською сільрадами приєднали до Березанської ОТГ Миколаївської області.

15 учасників наради рекомендували сформувати відповідну робочу групу з представників, округів і центру, що напрацюють спільні пропозиції  до «Угоди про порозуміння щодо Березанської моделі освіти».

Методистка коаліції та експертка ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна презентувала учасникам експертного обговорення висновки громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ та згаданих 5-ти сільрадах. Матеріали аудиту 12.

Так прокоментувала  захід  голова сільради та в.о краснопільська старости Інна Крецу: «…Громадські аудитори презентували болючі виклики системи освіти, що мають місто. Ми продовжимо діалогу та знайдемо дієві рецепти та потрібні ресурси, що необхідні для якісної освіти як у селах округу  так і в цілому у нашої об’єднаної селищної громади!..».

Нагадаємо, що старт серії нарад був дан командою партнерського проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березаншини» на селищному круглому столі.

Запрошуємо до співпраці як новобраних депутатів селищної ради  так і активістів для підготовці серії обговорень проекту «Угоди по порозуміння» на робочих нарадах, що відбудуться у всіх округах. Березанської громади!

Чекаємо пропозиції на: [email protected] або (0512) 47-38-79. (Олена Вартанян).

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини.


 

Останні публікації цього розділу:

Жителі Сходу України отримали навички працевлаштування, кар’єрного розвитку та започаткування власної справи

Inspiring Історії: Давайте робити Україну технологічною країною разом

Фінансова грамотність для дітей - відверта розмова про гроші

Обмеження журналістів на доступ до приміщення Одеських обладміністрації і облради оскаржено у суді

Школа щастя - як проєкт “Healthy Schools” формує психологічно комфортний простір у школах України

Ухвалення Законопроєкту №4254 «Про публічні консультації» важливе для розвитку демократії і народовладдя в Україні