КПВВ «Каланчак» передадуть на баланс держпідприємства: як це покращить умови перетину адмінмежі

До 6 грудня комплекс споруд КПВВ «Каланчак» на адмінмежі з окупованим Кримом передадуть на баланс Державного підприємства «Реінтеграція і відновлення». Це суттєво покращить роботу пункту пропуску.Про ...

каланчак
КПВВ «Каланчак» передадуть на баланс держпідприємства: як це покращить умови перетину адмінмежі

До 6 грудня комплекс споруд КПВВ «Каланчак» на адмінмежі з окупованим Кримом передадуть на баланс Державного підприємства «Реінтеграція і відновлення». Це суттєво покращить роботу пункту пропуску.

Про 22 листопада це заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час зустрічі з представниками внутрішньо переміщених осіб,  Меджлісу та правозахисних організацій у Херсонській області.

На зустрічі також був присутній координатор офісу КримSOS у Херсоні Олексій Тільненко. У коментарі QirimInfo він розповів про те, як зміна балансоутримувача зробить перетин адмінмежі зручнішим.

«Зараз споруди  “Каланчаку” перебувають на балансі Укрзалізниці. ЇЇ задача — займатися залізничними перевезеннями, а не утримувати пункти пропуску. Вона не може ефективно підтримувати комфортну для подорожуючих роботу КПВВ. Передача “Каланчаку” на баланс Держпідприємства дозволить усунути низку проблем. Зокрема це дасть можливість побудувати автостанцію поблизу КПВВ. і починати проводити конкурси на автобусне перевезення між КПВВ й іншими регіонами. Також це сприятиме підтриманню КПВВ у більш задовільному стані», — сказав Олексій Тільненко.

Зазначимо, що КПВВ «Чонгар» було знято з балансу Укрзалізниці ще у 2020 році.

Серед інших проблем, які обговорювали під час зустрічі з міністеркою, розповів Олексій Тільненко, було питання оформлення встановлення факту народження і смерті на окупованих територіях.

«За словами Ірини Верещук, найближчим часом Мінреінтеграції планує подати новий законопроєкт на розгляд профільного комітету Ради про можливість отримання в Центрах надання адмінпослуг на КПВВ свідоцтва про народження і смерті. Коли це точно станеться поки невідомо», — додав Олексій Тільненко.

Зазначимо, під час свого візиту у Херсонську область Ірина Верещук заявила, що для пунктів пропуску біля окупованого Криму закуплять транспорт, за допомогою якого громадяни України зможуть комфортно діставатися до місця перетину адмінмежі.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату

росія розробила і фінансує чотири схеми для “Денацифікація освіти” в Україні — дослідження ІМІ

Львів’ян запрошують ділитися спогадами про квіткове господарство, що колись працювало у парку “Залізна вода”

Сервісна допомога людям та довготривалі рішення для громад: робота Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари

Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва