“Кожен має працювати на своєму фронті” — волонтерка проєкту «СОС ДІТИ. Програма екстреної допомоги»

 «Я переконана, що дітям зараз важче, ніж дорослим. Тому, якщо ми можемо давати їм позитивні емоції, — варто, не роздумуючи, це робити!» Олена з Харкова волонтерить від початку повномасштабної війни. ...

Додано:
hanna_profrozvytok

історія волонтера СОС
“Кожен має працювати на своєму фронті” — волонтерка проєкту «СОС ДІТИ. Програма екстреної допомоги»

 «Я переконана, що дітям зараз важче, ніж дорослим. Тому, якщо ми можемо давати їм позитивні емоції, — варто, не роздумуючи, це робити!» Олена з Харкова волонтерить від початку повномасштабної війни. Спочатку доєдналася до організації World Central Kitchen та допомагала лікарням їжею. А зараз вона волонтерить у  проєкті «СОС ДІТИ. Програма екстреної допомоги», який вже понад місяць втілює Громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова» з Міжнародною благодійною організацією «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» України.

салтівка

Жінці 49 років. У мирний час вона працювала хореографкою та тренеркою з фітнесу у Харкові. Коли почалася війна, було дуже страшно та важко. Район Салтівки, в якому проживає Олена, нещадно обстрілювали. «Думок, щоб покинути місто навіть не було. Я розуміла: є ті, кому гірше. Усвідомлення, що ти можеш комусь допомогти, давало сили». 

«Я об’єдналася з волонтерами організації World Central Kitchen, з якою ми допомагали їжею лікарням. Було нелегко, бо я розуміла, що російські війська можуть зайти в Харків, та віра у наші ЗСУ давала мені сили. Я концентрувалась на інших людях — це допомагало особисто мені не падати духом».  

Кар’єра Олени розпочалася з викладання для дітей. Спочатку вона була хореографкою у дитячому садку, потім у школярів. Навіть коли працювала з дорослими робота з дітьми залишалася На одному з семінарів Олені запропонували долучитися до проєкту «СОС ДІТИ. Програма екстреної допомоги». «Я погодилася відразу. Зараз діти вимушено позбавленні спілкування з однолітками, їм хочеться кудись спрямовувати свою енергію. Тому я зрозуміла, що можу допомогти тут: потанцювати з ними, подуріти, допомогти побути дітьми — адже це саме те, що зараз їм потрібно. Мої заняття з дітками дуже різноманітні. Найголовніше — зясувати, що дітлахам подобається, від чого у них світяться оченята та робити все, щоб вогонь не згасав!» 

історія волонтера СОСдіти

Олені вдалося за 8 тижнів провести понад 12 заходів у різних точках Харківської області з фізичної активності для дітлахів. Вона переконана, що кожен має працювати на своєму фронті та робити все задля того, щоб підтримати тих, кому необхідно. Адже саме в цьому й сила українців — в єдності!

Цю публікацію виготовлено у межах Програми екстреної допомоги СОС Діти, що впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка. Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю ГО «Фонд Професійний Розвиток Харкова» та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди СОС Дитячі Містечка

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип