Коворкінг та локація для заходів: в Івано-Франківську відкрили громадський простір для громадських активістів

Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” відкрила громадський простір з однойменною назвою для місцевих і переміщених організацій та активістів. Відбулося це у рамках проєкту “Емпатія. ...

Додано:
MolodaProsvita_IF

292
Коворкінг та локація для заходів: в Івано-Франківську відкрили громадський простір для громадських активістів

Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” відкрила громадський простір з однойменною назвою для місцевих і переміщених організацій та активістів. Відбулося це у рамках проєкту “Емпатія. Підтримка. Інтеграція”.

“В Івано-Франківську з початку повномасштабної війни почало діяти багато громадських організацій, чимало й наших колег з інших областей сюди переїхало. Ми побачили, що є потреба у створенні якоїсь одної локації, де б могли всі вони перетинатися, знайомитися, а далі, можливо, й робити спільні проєкти”, – зазначила керівниця “Молодої Просвіти” Євгенія Бардяк.

280

У приміщеннях простору є окрема кімната для тренінгів та інших заходів, а також коворкінг, де можуть вільно працювати активісти та громадські діячі. Тут вже облаштовують декілька робочих місць, які далі надаватимуть на певний час, за необхідності, представникам інших організацій. У коворкінг “Молода Просвіта” також закупила комп’ютерне обладнання для тих гостей, які не матимуть своєї техніки. Його можна буде використовувати у межах простору для будь-яких робочих потреб.

“Релоковані організації поки не мають тих можливостей роботи, які були до переміщення. Ми тільки проходимо шдях інтеграції в Івано-Франківську. І це доволі цінно, коли такі організації як “Молода Просвіта” дають змогу в умовах вимкнення світла та за відсутності інтернету збиратися разом, дискутувати, працювати”, – поділився виконавчий директор громадської спілки “Коаліція “На лінії зіткнення” Андрій Грудкін, який сам родом з міста Торецьк Донецької області.

305
Щоб простір постійно функціонував, “Молода Просвіта Прикарпаття” планує впровадити на його базі регулярні освітні курси для жителів міста й області. Чотири таких навчальних напрямки почалися ще до публічного відкриття громадського простору. На стипендіальній основі впродовж січня приблизно сто людей, серед яких підлітки та дорослі, вивчають основи медіа, відеозйомки, проєктної діяльності та бізнес-планування. Частина цих занять відбуваються також у приміщенні Херсонського хабу. Свої напрацювання учасники курсів згодом презентують на загал.

411

Знаходиться простір у центрі Івано-Франківська по вулиці Січових Стрільців, 25. Ця будівля збудована ще у 1906 році та є пам’яткою архітектури. Всередині збереглося багато чого автентичного, зокрема, вхідні двері простору, яким більше як сто років. Команда вирішила їх відреставрувати та встановити знову. Так хочуть зберегти частинку пам’яті і спадку давнього міста, в якому впроваджуватимуться інновації.

Умови користування простором та коворкінгом можна дізнатися, написавши лист на електронну адресу [email protected] або ж на офіційну сторінку організації у соціальних мережах
https://www.facebook.com/molodaprosvita.if та https://www.instagram.com/molodaprosvita_if/.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації

Програма U-LEAD консультує громади щодо припинення прав власності на знищене майно

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад