Коворкінг, приязний до представників громадського сектору

Коворкінги в умовах тривалого відключення електроенергії та погіршення якості мобільного зв'язку стали центрами ділової активності для великої кількості громадян.Попит на послуги коворкінгів зріс, ...

Додано:
Vasyl Polujko

коворкінг
Коворкінг, приязний до представників громадського сектору

Коворкінги в умовах тривалого відключення електроенергії та погіршення якості мобільного зв’язку стали центрами ділової активності для великої кількості громадян.

Попит на послуги коворкінгів зріс, відповідно і зросла на них ціна. Для громадських активістів та волонтерів така ситуація спричинила деякі незручності. Щоб їх виправити Громадська організація “Центр ділового партнрства” та Фонд розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр” розробили механізм, завдяки якому стало можливим пільгове користування послугами коворкінгу “UPhub” представниками громадського сектору.

Центр ділового партнесртва, завдяки фінансовій допомозі Благодійного фонду “Центр медичних іновацій NOVO” компенсуватиме коворкінгу “UPhub” витрати, пов’язані з наданням послуг для представників громадянського суспільства. А Західноукраїнський ресурсний центр, в свою чергу, надав необхідне обладнання, яке буде доступним для користування. Таким чином, громадські активісти можуть отримати знижку у 40%. А представники громадських та благодійних організацій, що релокувались до міста Львова та Львівської області у 90%. Стандартна вартість оренди робочого місця становить від 400 грн.

Щоб отримати знижку, організаціям громадянського суспільства слід звернутись з листом-проханням у довільній формі на адресу ГО “Центр ділового партнерства” [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз