Коворкінг, приязний до представників громадського сектору

Коворкінги в умовах тривалого відключення електроенергії та погіршення якості мобільного зв'язку стали центрами ділової активності для великої кількості громадян.Попит на послуги коворкінгів зріс, ...

Додано:
Vasyl Polujko

коворкінг
Коворкінг, приязний до представників громадського сектору

Коворкінги в умовах тривалого відключення електроенергії та погіршення якості мобільного зв’язку стали центрами ділової активності для великої кількості громадян.

Попит на послуги коворкінгів зріс, відповідно і зросла на них ціна. Для громадських активістів та волонтерів така ситуація спричинила деякі незручності. Щоб їх виправити Громадська організація “Центр ділового партнрства” та Фонд розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр” розробили механізм, завдяки якому стало можливим пільгове користування послугами коворкінгу “UPhub” представниками громадського сектору.

Центр ділового партнесртва, завдяки фінансовій допомозі Благодійного фонду “Центр медичних іновацій NOVO” компенсуватиме коворкінгу “UPhub” витрати, пов’язані з наданням послуг для представників громадянського суспільства. А Західноукраїнський ресурсний центр, в свою чергу, надав необхідне обладнання, яке буде доступним для користування. Таким чином, громадські активісти можуть отримати знижку у 40%. А представники громадських та благодійних організацій, що релокувались до міста Львова та Львівської області у 90%. Стандартна вартість оренди робочого місця становить від 400 грн.

Щоб отримати знижку, організаціям громадянського суспільства слід звернутись з листом-проханням у довільній формі на адресу ГО “Центр ділового партнерства” [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відеокурс “Подолати бар’єри: право жінок, які живуть із ВІЛ, на захист”

В Тернополі пройшов тренінг для волонтерів

За підтримки U-LEAD у 48-ми громадах створили плани комунікації змін

У громадах за підтримки U-LEAD покращується взаємодія з волонтерськими середовищами

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS