Консультації «Швидкий старт» від Подільської агенції регіонального розвитку

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» надає безкоштовні ...

Додано:
Halyna Seheda

red_success story2_pard
Консультації «Швидкий старт» від Подільської агенції регіонального розвитку

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» надає безкоштовні консультації «Швидкий старт» для підприємців, які релокували свій бізнес у Вінницьку, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Черкаську області.

Таку консультацію отримали представники підприємство «ПРОМПАРТНЕР ГІДРАВЛІК».

Підприємство працювало у місті Дружківка Донецької області. Галузь його діяльності – виробництво гідравлічного обладнання. Із 2011 р. має великий досвід у розробці й виробництві різноманітного гідравлічного та іншого устаткування. Продукція постачається по всій Україні, зокрема для енергетичних компаній.

У листопаді 2022 року підприємство змушене було релокуватися з Дружківки у Хмельницьку область до міста Дунаївці.

Як розповів керівник ТОВ «ПРОМПАРТНЕР ГІДРАВЛІК» Сергій Неліпа, троє співробітників переїхали разом із підприємством, але згодом двоє з них були мобілізовані до лав ЗСУ, отже гостро постала проблема нестачі кадрів.

Консультації цьому підприємству в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» надавала експертка із підбору та управління персоналом Альона Кавка. Під час першої консультації визначила разом із представниками компанії, що є запит з підбору персоналу – потрібно було скласти портрет кандидатів, описати умови працевлаштування, використати різні інструменти пошуку.

У межах консультативної допомоги експертка надала консультацію з підбору персоналу. Безпосередня допомога з підбором полягала в пошуку кандидатів, розміщенні вакансій, підборі інструментів пошуку, прямому пошуку кандидатів (зокрема серед підприємств, що скорочують персонал).

«Зараз наше підприємство працює з місцевими мешканцями, робота організована вахтовим методом, є можливість надати працівникам житло. Наразі виробляємо інструменти, розвиваємося, намагаємось вийти на потужності, які були раніше. Маємо наміри вийти на європейський ринок. Наймаємо на роботу переселенців та місцевих жителів», – каже керівник ТОВ «ПРОМПАРТНЕР ГІДРАВЛІК» Сергій Неліпа.

За його словами, на підприємство потрібні були токар і фрезерувальник. Завдяки вакансіям, які розмістили на різних ресурсах, отримали дзвінки від кандидатів. Телефонували з навколишніх містечок та з міста Хмельницький. Одного з необхідних фахівців уже знайшли, відтепер він працюватиме на підприємстві.

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Дізнатися більше про проєкт: тут.

Контакти кол-центру: +380930832424 +380970832424

Додаткова інформація по проєкту[email protected]


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Громадські ради: додатковий ресурс чи тягар влади?

70 авторів, 750 глядачів і нові локації: підсумки Mykolaiv ART Week у цифрах

Всесвітній день привернення уваги до проблем деменції та хвороби Альцгеймера

В Ужгороді розпочалося навчання із створення та управління молодіжними центрами

В Ромнах пройшла презентація та обговорення книги «Місто, з якого почалася війна»

7 студентів та студенток через форум-театр підняли актуальні соціальні проблеми підлітків, людей старшого віку та жінок