Консультації для релокованого бізнесу надавалися в межах ініціативи «Мости економічного розвитку»

Починаючи з грудня 2022 року, громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» за сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка України" реалізовує ініціативу «Мости економічного ...

Додано:
Halyna Seheda

post_pard_19.11.2023_red2
Консультації для релокованого бізнесу надавалися в межах ініціативи «Мости економічного розвитку»

Починаючи з грудня 2022 року, громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» за сприяння Проєкт USAID “Економічна підтримка України” реалізовує ініціативу «Мости економічного розвитку», в межах якої надаються консультацій мікро-, малому та середньому бізнесу, що релокувався у Вінницьку, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Черкаську області з небезпечних регіонів, зокрема з Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей.

У межах проєкту представники ГО створили колцентр, який став надійним інструментом для обробки дзвінків, швидкого вирішення питань на місцях та надання інформації підприємцям. За час дії проєкту до колцентру надійшло понад 300 вхідних дзвінків від підприємців та самозайнятих осіб. Усі дзвінки були опрацьовані і підприємці отримали консультації експертів зі своїх питань.

Також впровадили навчальні сесії «Швидкий старт» з управління бізнесом, нових ланцюжків постачань, новітніх підходів до інтеграції. Релоковані підприємства отримали  консультації в режимі онлайн та офлайн за такими напрямками: відновлення та розширення ланцюгів збуту та постачання, дослідження ринків збуту, національні та міжнародні маркетплейси; отримання грантової допомоги; пошук приміщень та локацій; промоція, маркетинг, SMM.

«Багато релокованих підприємців виявляють недостатню мотивацію через високий рівень стресу, спричинений переїздом з району, де тривають бойові дії або який є окупованим. Встановлення зв’язків і співпраця з ними є значно важчими у порівнянні з місцевими підприємцями. Розуміючи суть та глибину проблеми релокованих підприємців, команда проєкту докладає всіх можливих зусиль для того, щоб вони отримали максимальний ефект», – зазначає керівник проєкту Юрій Войціцький.

Також запровадили ваучерну програму «Релокація: нові можливості» для переміщених бізнесів. Ця підтримка включає надання консультацій із сертифікації, брендингу, маркетингових досліджень і розвитку маркетингу.

За словами Юрія Войціцького, отримані консультації сприяють досягненню підприємцями конкретних результатів та поліпшенню їхнього бізнесу.

«Розроблені бізнес-плани для нових підприємницьких можливостей, стратегії виходу на національні та міжнародні ринки, сформовані грантові заявки та подані на розгляд донорам, пропрацьовані нові ланцюги та ринки збуту, розширення асортименту продукції та послуг, розроблено шаблони договорів, вирішення нагальних юридичних питань та проблем, які були у підприємців, пошук вільних ділянок в технологічних та інвестиційних парках для  реалізації своєї діяльності», – каже пан Юрій.

Крім того, в межах проєкту представники нашої організації допомагають налагодити зв’язки між переміщеними українськими і європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями за допомогою зустрічей «бізнес-бізнес» (В2В), також сприяти їхній співпраці.

На основі наданих консультацій та В2В зустрічей було розроблено брошуру з типовими питаннями та успішними кейсами їх вирішення. Відповіді на питання підприємців дали експерти, які надавали консультації «Швидкий старт», та польські експерти, які долучалися до В2В зустрічей. Брошуру опубліковано на вебсайті Подільської агенції регіонального розвитку.

 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями